NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range

[EU] NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range

Kaina: 219€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar jūs galite įsigyti „NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 219 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - NNNSMSEN2.

NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Geekbuying“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range kaina

Kaip jau minėjome, dabar „NovaMile N20 Commuting Electric Scooter 30km Range“ parduodamas tik už 219 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Geekbuying“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Geekbuying pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas