nubia Flip 5G

[EU] nubia Flip 5G

Kaina: 599€

Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31

Internetinėje parduotuvėje „Nubia“ dabar jūs galite įsigyti „nubia Flip 5G“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 599 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

nubia Flip 5G pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „nubia Flip 5G“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Nubia“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

nubia Flip 5G kaina

Kaip jau minėjome, dabar „nubia Flip 5G“ parduodamas tik už 599 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Nubia“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Nubia pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas