ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1

ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1

Kaina: 44.76€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 44.76 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gplife10.

ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „ONEPLUS AIRVOOC 50W WIRELESS CHARGER A1“ parduodamas tik už 44.76 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas