Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector

Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector

Kaina: 126.47€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 126.47 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Portable 1080P Home Theater Projector Android 9.0 Video Projector“ parduodamas tik už 126.47 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas