Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Powkiddy RGB20S Handheld Game 3.5-inch IPS High-clear Screen Open Source Game Console“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 52.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Powkiddy RGB20S Handheld Game 3.5-inch IPS High-clear Screen Open Source Game Console pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Powkiddy RGB20S Handheld Game 3.5-inch IPS High-clear Screen Open Source Game Console“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Powkiddy RGB20S Handheld Game 3.5-inch IPS High-clear Screen Open Source Game Console kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Powkiddy RGB20S Handheld Game 3.5-inch IPS High-clear Screen Open Source Game Console“ parduodamas tik už 52.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas