Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Powkiddy RGB30 Consoles Portable Handheld Game 4.0-inch IPS 720*720 High-clear Screen Open Source System Game Console“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 83.69 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - LAURGB3.

Powkiddy RGB30 Consoles Portable Handheld Game 4.0-inch IPS 720*720 High-clear Screen Open Source System Game Console pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Powkiddy RGB30 Consoles Portable Handheld Game 4.0-inch IPS 720*720 High-clear Screen Open Source System Game Console“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Powkiddy RGB30 Consoles Portable Handheld Game 4.0-inch IPS 720*720 High-clear Screen Open Source System Game Console kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Powkiddy RGB30 Consoles Portable Handheld Game 4.0-inch IPS 720*720 High-clear Screen Open Source System Game Console“ parduodamas tik už 83.69 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas