Presale DUOTTS S26 Electric Bike

[EU] Presale DUOTTS S26 Electric Bike

Kaina: 1397.11€

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „Presale DUOTTS S26 Electric Bike“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 1397.11 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Presale DUOTTS S26 Electric Bike pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Presale DUOTTS S26 Electric Bike“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „GShopper“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Presale DUOTTS S26 Electric Bike kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Presale DUOTTS S26 Electric Bike“ parduodamas tik už 1397.11 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas