Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L

[EU] Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L

Kaina: 74.99€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar jūs galite įsigyti „Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 74.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - NNNDFTGF2.

Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Geekbuying“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Proscenic T22 Smart Electric Air Fryer Oil-Free Non-stick 5L“ parduodamas tik už 74.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Geekbuying“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Geekbuying pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas