Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option

Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option

Kaina: 43.54€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 43.54 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Raspberry Pi 4 Model B 4B 1GB 2GB 4GB 8GB RAM PI4B Option“ parduodamas tik už 43.54 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas