Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ dabar jūs galite įsigyti „Razer V2 87 Keys Gaming Keyboard Razer Chroma RGB USB Wired Keyboard 8000Hz Backlight Mechanical Keyboard with Wrist Rest“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 209.24 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Razer V2 87 Keys Gaming Keyboard Razer Chroma RGB USB Wired Keyboard 8000Hz Backlight Mechanical Keyboard with Wrist Rest pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Razer V2 87 Keys Gaming Keyboard Razer Chroma RGB USB Wired Keyboard 8000Hz Backlight Mechanical Keyboard with Wrist Rest“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Tomtop“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Razer V2 87 Keys Gaming Keyboard Razer Chroma RGB USB Wired Keyboard 8000Hz Backlight Mechanical Keyboard with Wrist Rest kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Razer V2 87 Keys Gaming Keyboard Razer Chroma RGB USB Wired Keyboard 8000Hz Backlight Mechanical Keyboard with Wrist Rest“ parduodamas tik už 209.24 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Tomtop“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Tomtop pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas