Soundcore P40i

[EU] Soundcore P40i

Kaina: 48.99€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „Soundcore“ dabar jūs galite įsigyti „Soundcore P40i“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 48.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Soundcore P40i pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Soundcore P40i“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Soundcore“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Soundcore P40i kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Soundcore P40i“ parduodamas tik už 48.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Soundcore“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Soundcore pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas