Soundcore Q35 Headphone

[EU] Soundcore Q35 Headphone

Kaina: 97.49€

Internetinėje parduotuvėje „Soundcore“ dabar jūs galite įsigyti „Soundcore Q35 Headphone“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 97.49 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Soundcore Q35 Headphone pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Soundcore Q35 Headphone“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Soundcore“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Soundcore Q35 Headphone kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Soundcore Q35 Headphone“ parduodamas tik už 97.49 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Soundcore“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Soundcore pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas