Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „SOYO Original Radeon RX580 8G Graphics Cards GDDR5 Memory Video Gaming Card PCIE3.0x16 HDMI DP DVI for Desktop Computer AMD“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 73.07 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

SOYO Original Radeon RX580 8G Graphics Cards GDDR5 Memory Video Gaming Card PCIE3.0x16 HDMI DP DVI for Desktop Computer AMD pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SOYO Original Radeon RX580 8G Graphics Cards GDDR5 Memory Video Gaming Card PCIE3.0x16 HDMI DP DVI for Desktop Computer AMD“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SOYO Original Radeon RX580 8G Graphics Cards GDDR5 Memory Video Gaming Card PCIE3.0x16 HDMI DP DVI for Desktop Computer AMD kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SOYO Original Radeon RX580 8G Graphics Cards GDDR5 Memory Video Gaming Card PCIE3.0x16 HDMI DP DVI for Desktop Computer AMD“ parduodamas tik už 73.07 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas