Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „Sports Smart Watch Men BT Call Smartwatch Men C21 Multi Sport Mode Heart Rate IP67 Waterproof Sports Watches“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 44.76 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopperAce01.

Sports Smart Watch Men BT Call Smartwatch Men C21 Multi Sport Mode Heart Rate IP67 Waterproof Sports Watches pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Sports Smart Watch Men BT Call Smartwatch Men C21 Multi Sport Mode Heart Rate IP67 Waterproof Sports Watches“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Sports Smart Watch Men BT Call Smartwatch Men C21 Multi Sport Mode Heart Rate IP67 Waterproof Sports Watches kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Sports Smart Watch Men BT Call Smartwatch Men C21 Multi Sport Mode Heart Rate IP67 Waterproof Sports Watches“ parduodamas tik už 44.76 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas