SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife

SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife

Kaina: 23.75€

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 23.75 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopper20.

SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SWISS TECH 11 In 1 Mini Multitool Folding Knife EDC Outdoor Pocket Portable Knife“ parduodamas tik už 23.75 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas