Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops

Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops

Kaina: 24.66€

Pasiūlymas nebegalioja

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 24.66 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gplife10.

Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Toocki 67W gallium nitride three-port black European standard charger for laptops“ parduodamas tik už 24.66 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas