Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Tuya WiFi Intelligent Touched Screen Center Control Panel IR Remote Controller Home Center Control IR Remote Controller Compatible with MOES APP“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 79.04 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Tuya WiFi Intelligent Touched Screen Center Control Panel IR Remote Controller Home Center Control IR Remote Controller Compatible with MOES APP pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Tuya WiFi Intelligent Touched Screen Center Control Panel IR Remote Controller Home Center Control IR Remote Controller Compatible with MOES APP“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Tuya WiFi Intelligent Touched Screen Center Control Panel IR Remote Controller Home Center Control IR Remote Controller Compatible with MOES APP kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Tuya WiFi Intelligent Touched Screen Center Control Panel IR Remote Controller Home Center Control IR Remote Controller Compatible with MOES APP“ parduodamas tik už 79.04 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas