Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger

Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger

Kaina: 25.1€

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 25.1 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Xiaomi 55W Wireless Charger Vertical Quick Charger“ parduodamas tik už 25.1 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas