XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale

XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale

Kaina: 96.85€

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 96.85 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopperxiaomi.

XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale kaina

Kaip jau minėjome, dabar „XIAOMI MIJIA Eight Electrodes Bluetooth 5.0 Body Fat Scale“ parduodamas tik už 96.85 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-03-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas