Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer 1800W Portable Lightweight Blow Dryer“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 43.7 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer 1800W Portable Lightweight Blow Dryer pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer 1800W Portable Lightweight Blow Dryer“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer 1800W Portable Lightweight Blow Dryer kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer 1800W Portable Lightweight Blow Dryer“ parduodamas tik už 43.7 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas