Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ dabar jūs galite įsigyti „Zeblaze Btalk 3 Pro Smart Watch 1.43-inch 466x466 High-Clear Screen Health Monitoring Sleep Monitor Sport Watch“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 23.24 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Zeblaze Btalk 3 Pro Smart Watch 1.43-inch 466x466 High-Clear Screen Health Monitoring Sleep Monitor Sport Watch pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Zeblaze Btalk 3 Pro Smart Watch 1.43-inch 466x466 High-Clear Screen Health Monitoring Sleep Monitor Sport Watch“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Tomtop“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Zeblaze Btalk 3 Pro Smart Watch 1.43-inch 466x466 High-Clear Screen Health Monitoring Sleep Monitor Sport Watch kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Zeblaze Btalk 3 Pro Smart Watch 1.43-inch 466x466 High-Clear Screen Health Monitoring Sleep Monitor Sport Watch“ parduodamas tik už 23.24 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Tomtop“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Tomtop pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas