„Traxxas“ pristatė naują RC laivo modelį: su „Spartan SR“ galėsite mėgautis ne tik didžiuliu greičiu, bet ir itin paprastu valdymu

Lukas Snarskis

2024-04-01, 17:15

0 komentarų

Radijo bangomis valdomi automobiliai gali būti puikus laisvalaikio praleidimo būdas ar papildoma veikla, norintiems užsiimti ne tik kruopščiu darbu, tačiau ir smagiai praleisti laiką. Tačiau dar didesnė pramoga – radijo bangomis valdomi laivai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Traxxas“ pristatė naują RC laivo modelį: su „Spartan SR“ galėsite mėgautis ne tik didžiuliu greičiu, bet ir itin paprastu valdymu

„Traxxas“ prekinis ženklas yra puikiai žinomas daugeliui RC entuziastų, kurie yra linkę rinktis jau paruoštus modelius. Amerikiečių bendrovė neseniai pristatė ir naują modelį, kuris turėtų sudominti ieškančius vandens pramogų vasarą.

Kompanijos atstovai oficialiai pristatė naująjį „Spartan SR“ laivo modelį, kuris pasiūlys didelį greitį ir puikų našumą. Šio „Traxxas“ modelio maksimalus greitis gali siekti daugiau nei 80 kilometrų per valandą. Naujasis produktas turėtų kainuoti maždaug 418 eurų.

„Traxxas Spartan SR“ yra aprūpintas sprendimais, kurie užtikrins maksimalų pramogų lygį. Pavyzdžiui, jei banga pakrypsta ne ta kryptimi, „Spartan SR“ savaime išsireguliuoja ir per kelias sekundes grįžta prie ekstremalaus, pilno smagumo. Visų įgūdžių lygių buriuotojai galės mėgautis pasitikėjimą keliančiu savaiminio ištiesinimo saugumu. Nebereikia mažinti gazo pedalo ar švelninti veiksmo.

Šis laivas aprūpintas V formos ABS korpusu, kas kruopščiai suderina greitį ir vikrumą, kad būtų galima mėgautis puikia vairavimo patirtimi. Naujas elektronikos išdėstymas ir akumuliatoriaus dėtuvė smarkiai pagerina valdymo tikslumą, nes svoris sutelkiamas išilgai centrinės linijos. Rezultatas - itin aštrus valdymas, posūkiai be pakilimo ir puikus stabilumas važiuojant dideliu greičiu.

Naujasis „Spartan SR“ modelis aprūpintas „VXL-6S Marine ESC“, o taip pat ir 1 850 kV varikliu. Šis pirkinys jus pasieks su „Traxxas TQi 2.4 Ghz“ radijo sistema. Laivui veikti reikalingos dvi 7 elementų NiMH arba dviejų 2s arba 3s LiPo akumuliatorių, kuriuos reikės įsigyti atskirai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas