„Garmin“ pristatė naująjį „Xero C1 Pro“ chronografą: paprastas, mažas ir stulbinamai tikslus šūvio greitis

Pranešimas spaudai

2024-04-12, 19:54

0 komentarų

„Garmin Xero C1 Pro“ jau galima įsigyti Europoje – tai kišeninis chronografas, kuris tiksliai matuoja sviedinio greitį nuo 30 m iki 1 524 m per sekundę.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Garmin“ pristatė naująjį „Xero C1 Pro“ chronografą: paprastas, mažas ir stulbinamai tikslus šūvio greitis

„Xero C1 Pro“ labai greita ir paprasta sumontuoti, nes jos dizainas ir intuityvi naudotojo sąsaja yra valdomi mygtukais. Naudojant naująją išmaniojo telefono programėlę „ShotView“, išsamūs greičio duomenys organizuojami ir lengvai pasiekiami tiesiai iš naudotojo telefono.

„Su „Xero C1 Pro“ bendrovė didžiuojasi galėdama pristatyti naują chronografų technologijos etaloną. Šis labai lengvai pritaikomas prietaisas – tai našumo ir patikimumo derinys kišeniniame pakete, kuris atspindi naujoves ir tikslumą, tapusius Garmin inžinerijos sinonimu. Tiesiog šauni ir iš karto gauni greičio duomenis ir statistiką apie šūvių seriją. Paprasčiau tariant, daugiau nebeteks patirti nepatogių, sudėtingų chronografų nustatymų ir praleistų šūvių.“ – Danas Bartelas, Garmin pasaulinių pardavimų vartotojams viceprezidentas

Tikslumas pasitelkiant naujoves

„Xero C1 Pro“ gali fiksuoti ne tik kulkų, bet ir strėlių, arbaleto sviedinių, lygiavamzdžio ginklo kulkų ir dažasvydžio bei airsoft užtaisų, greičio duomenis. Šaudymo metu „Xero C1 Pro“ rodys sviedinio greitį ir šūvių skaičių, vidutinį greitį, taip pat standartinį nuokrypį ir kraštutinę sklaidą po kiekvieno šūvio.

Baigus sesiją, įrenginys ekrane pateikia sesijos santrauką, kurioje nurodomas mažiausias, didžiausias ir vidutinis šūvių greitis, taip pat ekstremali sklaida ir standartinis nuokrypis. Vartotojai netgi gali pritaikyti ekraną, kad, įvedus sviedinio svorį, būtų rodomas galios koeficientas ir kinetinė energija.

Kompaktiškas ir paprastas naudoti

Mažesnis už kortų kaladę (80 mm x 61 mm x 35 mm) ir sveriantis šiek tiek daugiau nei 100 g, chronografas yra toks mažas, kad jį galima įsidėti į šaudymo krepšio kišenę. Dėl mygtukais valdomos konstrukcijos, IPX7 1 klasės atsparumo vandeniui ir saulės šviesoje įskaitomo kontrastingo ekrano „Xero C1 Pro“ gali būti naudojamas ir po lietumi, ir šviečiant saulei. Be to, dėl įkraunamo ličio jonų akumuliatoriaus naudotojai vienu įkrovimu gali turėti iki 2 000 šūvių duomenų.

Speciali „ShotView“ programėlė

Baigus šaudymo sesiją, prietaisas automatiškai sinchronizuojamas su naująja „ShotView“ programėle. Šioje lengvai naudojamoje programėlėje duomenys apie nuotraukas pateikiami suorganizuotuose duomenų laukuose, kad juos būtų galima greitai interpretuoti.

Šūvio duomenys apima greitį, nuokrypį, ekstremalią sklaidą, kinetinę energiją ir kt. Vartotojai gali pažymėti šūvius kaip clean ir cold bore, taip pat pašalinti iš sesijos skaičiavimų nukrypimus. Be to, naudotojai gali sukurti pasirinktinius kiekvienos sesijos pavadinimus ir pridėti išsamias pastabas tiek apie konkrečius šūvius, tiek apie visą sesiją.

Jau dabar vartotojai gali įsigyti „Xero C1 Pro“ chronografą už siūlomą mažmeninę kainą – 599,99 EUR.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas