„Garmin“ pristato naująjį „Approach Z30“: išmanusis lazerinis atstumo matuoklis, kuris puikiai tiks kiekvienam golfo mėgėjui

Pranešimas spaudai

2024-06-29, 17:54 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

„Garmin“ pristatė „Approach Z30“ lazerinį tolimatį – naujausią „Garmin“ golfo ekosistemos papildymą, kuris padės golfo žaidėjams pamatyti aikštyną nauju būdu.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
„Garmin“ pristato naująjį „Approach Z30“: išmanusis lazerinis atstumo matuoklis, kuris puikiai tiks kiekvienam golfo mėgėjui

Šis naujoviškas prietaisas pasižymi puikiu atstumo nustatymo našumu ir pristato funkciją „Range Relay“, kuri siunčia atstumus į suderinamą „Garmin“ išmanųjį laikrodį arba „Garmin Golf™“ išmaniojo telefono programėlę. Kai „Approach Z30“ užfiksuoja taikinį, atstumas iki jo ir lazerinis nuotolio lankas bus rodomi suporuotame „Garmin“ įrenginyje, kad žaidėjai galėtų vizualiai matyti laikiklio padėtį ir viską aplink jį.

Sukurtas tam, kad golfo žaidėjai dar geriau žinotų situaciją lauke, „Approach Z30“ greitai ir tiksliai nusako atstumą iki 366 metrų atstumu, šešis kartus padidina vaizdo ieškiklį ir vibruoja, kai užsifiksuoja ant laikiklio.

„Golfo žaidėjams patiks naudoti „Approach Z30“, kuris lengvai integruojamas su daugeliu kitų „Garmin“ ekosistemos gaminių. Jums niekada nebereikės spėlioti atstumo iki laikiklio, nes Z30 greitai ir tiksliai išmatuoja atstumą ir parodo jį suderinamame išmaniajame laikrodyje arba išmaniajame telefone. Be to, tai puikus atskiras prietaisas, pasižymintis greičiu ir tikslumu, todėl jis yra išskirtinis priedas bet kuriam golfo žaidėjui,“ – Dan Bartel, „Garmin“ pasaulinių pardavimų vartotojams viceprezidentas.

Pagerinkite savo golfo patirtį

Visų įgūdžių lygių golfo žaidėjai galės mėgautis aikštelėje esančiomis funkcijomis, kurios padės jiems tiksliau nustatyti atstumą ir pasitikėti, kad pasirinko tinkamą lazdą.

  • Pagrindinė informacija: peržiūrėkite atstumą nuo laikiklio ir nuo žalios vejos priekio ir galo, kad galėtumėte įvertinti, kaip atlikti smūgį.
  • PlaysLike atstumas: pažiūrėkite, kaip toli iš tikrųjų turėtų nuskrieti kiekvienas smūgis, kai jardas pakoreguotas atsižvelgiant į aukščio pokyčius. Jei norite dar didesnio tikslumo, susiekite su suderinamu įrenginiu, kad gautumėte PlaysLike atstumą, kuris atsižvelgia į oro tankį, nuo kurio priklauso, kaip toli nukeliaus kamuoliukas.
  • Garmin golfo ekosistema: maksimaliai išnaudokite Range Relay funkciją, susiedami Approach Z30 su Garmin Golf programėle arba populiariais išmaniaisiais laikrodžiais, įskaitant Approach S70, Approach S62, Approach S42, fēnix® 7 seriją, epix (Gen 2) seriją, MARQ® (Gen 2) kolekciją ir kt.
  • Turnyro režimas: dėl išorinės indikatoriaus lemputės konkurentai žino, kad prietaisas teikia duomenis tik pagal taisykles.
  • Magnetinis laikiklis: važiuojant golfo automobiliu, nuotolinio matavimo prietaisą patogu laikyti naudojant pridedamą magnetinį laikiklį. Be to, jis turi patogų dėklą su karabinu, kurį galima pakabinti ant golfo krepšio vaikštant po aikštyną arba po žaidimo.
  • Find My Garmin: jei Approach Z30 kada nors pasimestų, žaidėjai gali pasinaudoti Garmin Golf programėlėje esančia funkcija ir sužinoti paskutinę žinomą jo buvimo vietą.

„Approach Z30“ sukurta atsižvelgiant į bet kokias golfo oro sąlygas, todėl jos atsparumas vandeniui yra IPX7 ir ji gali atlaikyti nedidelį ar pastovų lietų, vėją ir saulės šviesą. Be to, tolimačiuose yra keičiamas akumuliatorius, kurio veikimo trukmė yra išskirtinė, todėl žaidėjai gali juo naudotis iki vienerių metų.

Tapkite „Garmin Golf“ nariu

„Garmin Golf“ programėlė žaidėjams suteikia ne tik aukščiausios kokybės „Approach Z30“ funkcijas, bet ir „Garmin Golf“ narystę , kuri suteikia prieigą prie „Green Contour“ duomenų, leidžiančių matyti žaliojo nuolydžio kryptį tam tikruose laukuose iš telefono ar „Garmin“ įrenginio. Naudodamiesi informacija apie nuolydį golfo žaidėjai gali nustatyti, kiek kamuoliukas skris po smūgio, sužinoti, iš kurios laikiklio pusės geriau smūgiuoti, ir sužinoti, kaip geriausia praleisti kamuoliuką blogiausiu atveju.

Jau dabar galite įsigyti lazerinį tolimatį „Approach Z30“, kurio siūloma mažmeninė kaina yra 449,99 eurai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas