Dar vienas „Sony“ sulaukė „Android 14“ atnaujinimo: įsidiegti galima jau dabar, pasiūlys keletą naujovių bei papildomų galimybių

„Google“ kuriama ir plėtojama „Android“ operacinė sistema yra populiariausia mobilioji platforma pasaulyje. JAV technologijų milžinė kiekvienais metais išleidžia vieną didįjį atnaujinimą, o ne išimtis yra ir 2023 metai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Dar vienas „Sony“ sulaukė „Android 14“ atnaujinimo: įsidiegti galima jau dabar, pasiūlys keletą naujovių bei papildomų galimybių

Dar spalio pradžioje, „Google“ oficialiai pristatė naująją „Android 14“ operacinės sistemos versiją, kuri jau dabar yra prieinama daugeliui „Pixel“ serijos išmaniųjų telefonų. Ši platformos versija po truputį atkeliauja ir į kitus įrenginius, o dar visai neseniai tokį atnaujinimą gavo ir „Sony“ flagmanas.

Prieš keletą savaičių, „Sony“ šiandien išleido „Android 14“ operacinės sistemos atnaujinimą, kuris skirtas „Xperia 1 V“ išmaniajam telefonui. Šis naujinys pasiūlys ne tik naujausią „Google“ sukurtos platformos versiją, bet ir patobulintą „Bokeh“ režimą, o taip pat ir atnaujintą „Video Creator“ aplikaciją. Panašaus atnaujinimo sulaukė ir dar vienas bendrovės produktas.

Pranešama, jog „Android 14“ operacinės sistemos versiją jau gali išbandyti ir „Sony Xperia 10 V“ išmaniojo telefono turėtojai. Šis programinės įrangos atnaujinimas žymimas 68.1.A.2.93 serijos numeriu ir yra prieinamas daugelyje Europos šalių, o taip pat ir Jungtinėje Karalystėje.

Naujasis programinės įrangos atnaujinimas vartotojams pasiūlys keletą naujų funkcijų, tarp kurių greitosios sąveikos piktogramos užrakinto ekrano lange, didesnis šriftų pasirinkimas, „Nearby Share“ su „Windows 10“ kompiuterių palaikymu. „Sony“ šį išmanųjį telefoną aprūpino ir „Find My Device“ palaikymu bei pačia programėle.

Gerų naujienų turėtų sulaukti ir „Xperia 5 V“ išmaniojo telefono turėtojai, kurie „Android 14“ atnaujinimą turėtų gauti jau artimiausiu metu. Tiesa, kol kas nėra žinoma kada tiksliai tai įvyks.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas