Telefonai

Geros naujienos beveik trijų metų senumo „Xiaomi“ telefono turėtojams: jau galima įdiegti didžiausią 2023 metų atnaujinimą

Dar visai neseniai, „Xiaomi“ pristatė naująją „MIUI 14“ vartotojo sąsajos versiją, kuri pasiūlys ne tik „Android 13“ operacinės sistemos versiją, bet ir nemažai naujienų. Žinoma, svarbiausias klausimas „Xiaomi“ telefonų savininkams – kada mes sulauksime atnaujinimo?

Geros naujienos beveik trijų metų senumo „Xiaomi“ telefono turėtojams: jau galima įdiegti didžiausią 2023 metų atnaujinimą

„Xiaomi“ atstovai dar Barselonoje vykusios „Mobile World Congress 2023“ parodos metu paskelbė išmaniuosius telefonus, kurie tarptautinėje rinkoje, įskaitant ir Lietuvą, gaus naująją „MIUI 14“ versiją, kartu su „Android 13“ operacinės sistemos versija. O jau dabar ši naujiena atkeliauja į 2020 metais išleistą „Poco“ įrenginį.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Kaip skelbia „Xiaomiui“, 2020 metais išleistas „Poco F2 Pro“ jau gauna „MIUI 14“ atnaujinimą, tačiau čia ir toliau naudojama „Android 12“ operacinės sistemos versija. Šis naujinys pasiūlys daugybę naujų galimybių bei patobulinimo, o įrenginių savininkai gaus ir vasario mėnesio saugumo papildinį. „Xiaomi“ išleisto atnaujinimo dydis siekia maždaug 4,4 GB, todėl prieš jį įdiegiant reikėtų įsitikinti, jog telefone yra pakankamai vietos.

Naujoji „MIUI 14“ versija įgavo „Razor Project“ pavadinimą, o pagrindinis tikslas – paversti šią vartotojo sąsają kuo lengvesne. Visų pirma, „Xiaomi“ pavyko sumažinti programinės įrangos užimamą vietą bei naudojamą operatyviąją atmintį. Pristatymo metu atskleista, kad dabar MIUI užims tik 13,09 GB vietos bei naudos maždaug 3,3 GB operatyviosios (RAM) atminties. Taip pat, sumažėjo ir iš anksto įdiegtų programėlių skaičius – jų liko vos 8.

Priminsime, jog dar visai neseniai skelbėme apie visus „Xiaomi“ ir šios Kinijos milžinės dukterinių kompanijų išmaniuosius telefonus, kurie jau netrukus turėtų gauti „MIUI 14“ atnaujinimą. Tarp tokių įrenginių rasime ne tik „Xiaomi 12“, „Xiaomi 12T“ ar kitus bendrovės flagmanus, bet ir pigesnių modelių. Pasitikrinti ar jūsų išmanusis patenka į tokių telefonų sąrašą galite paspaudę čia.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-03-26, 19:37

Temos

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Gg

Alio rašytojai prašau netrint komentarų gavau ta miui 14 jis ant android 12 poco f2 pro nekniskit proto žmonėms.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas