Naujausi „Samsung“ flagmanai nustebins net ir visko mačiusius: bendrovė ruošia išskirtines galimybes, kokių dar nematėme jokiame kitame telefone

2023 metams artėjant link pabaigos – daugėja informacijos apie išmaniuosius telefonus, kurie debiutuos jau kitų metų pradžioje. Niekaip ne paslaptis, jog daugelis gamintojų pradėjo ruošti galingiausius savo flagmanus, o tarp tokių bendrovių – ir „Samsung“.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Naujausi „Samsung“ flagmanai nustebins net ir visko mačiusius: bendrovė ruošia išskirtines galimybes, kokių dar nematėme jokiame kitame telefone

2024 metų pradžioje turėtų debiutuoti „Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai, o remiantis naujausia informacija pristatymas įvyks pirmojo sausio mėnesio pusėje. Kaip žinia, kitąmet turėtų debiutuoti trys modeliai – „Galaxy S24“, „Samsung Galaxy S24+“, o taip pat ir „Galaxy S24 Ultra“.

Neoficialiais duomenimis, naujausi „Samsung“ flagmanai bus aprūpinti išskirtinėmis dirbtinio intelekto galimybėmis. Teigiama, jog „Galaxy S24“ serijos įrenginiai galės pasiūlyti daugiau nei šiuo metu siūlo naujausi „Pixel“ telefonai, o tokių galimybių dar niekas nesiūlė.

„Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai turės funkcijas, kurios primins „ChatGPT“ ar „Google Bard“ sukurtus dirbtinio intelekto įrankius. Tai suteiks vartotojams kurti turinį ar įvairias istorijas, nurodant vos keletą raktinių žodžių tam.

„Samsung“ taip pat paruošė keletą papildomų funkcijų, pavyzdžiui, teksto ir vaizdo generatyvinį dirbtinį intelektą, apie kurį jau kalbėjo anonsuodami „Exynos 2400“ mikroschemų rinkinį. Būtent pastarasis lustas bus naudojamas Europos rinkoje. Taip pat bus patobulintas ir kalbėjimo į tekstą perteikimas naudojant dirbtinį intelektą.

Negana to, atnaujinimų turėtų sulaukti ir „Bixby“ asistentas, kurio bendravimas taps ženkliai natūralesnis. Deja, tačiau daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama.

Priminsime, jog visai neseniai buvo pasirodę pirmieji pranešimai apie naująjį „Galaxy S24 Ultra“ flagmaną. „Samsung“ jau ne vienerius metus siūlo 10x optinio priartinimo galimybę savo flagmanuose, kuri debiutavo su „Galaxy S21 Ultra“ flagmanu. Tačiau šios galimybės gali nebelikti jau kitąmet. Šaltinių Kinijoje teigimu, kitąmet pasirodantis „Galaxy S24 Ultra“ turės tik 3x ir 5x priartinimo opcijas.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“ turėtų naudoti 10 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą teleobjektyvą, kuris pasiūlys 3x priartinimą, o kitas nugarėlėje esantis objektyvas – naujas 50 MP raiškos sensorius, kuris pasiūlys 5x optinio priartinimo galimybę. Pažymima ir tai, jog naujoji kamera turėtų suteikti ženkliai geresnę nuotraukų kokybę nei anksčiau.

Kalbant apie pagrindinę galingiausio „Samsung“ flagmano kamerą, čia turėtų būti naudojamas naujas 200 MP raiškos vaizdo jutiklis. Pranešama, jog tai turėtų būti „ISOCELL HP2SX“, kuris gali pasiūlyti „Super Quad Phase Detection“ automatinį fokusavimą. Priekinėje telefono dalyje turėtumėme rasti tą pačią 12 MP asmenukių kamerą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas