„Samsung“ pristatė du nebrangius išmaniuosius telefonus: oficialiai debiutavo „Galaxy A05“ ir „Galaxy A05s“ modeliai

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ kasmet pristato nemažai išmaniųjų telefonų, o tarp jų ir „Galaxy A“ serijos modeliai. Šiemet jau buvo pristatyti keli modeliai, o dabar debiutuoja ir dar viena naujiena.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ pristatė du nebrangius išmaniuosius telefonus: oficialiai debiutavo „Galaxy A05“ ir „Galaxy A05s“ modeliai

„Samsung“ oficialiai pristatė du naujus išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy A05“, o taip pat ir „Samsung Galaxy A05s“. Nors šie įrenginiai kol kas prieinami tik Malaizijos rinkoje, tačiau jau netrukus turėtų atkeliauti ir į Lietuvos parduotuves.

Abu išmanieji telefonai aprūpinti 6,7 colių įstrižainės LCD ekranais su vandens lašo formos išpjova viršutinėje dalyje. „Galaxy A05“ naudojama panelė bus su HD+, o „Galaxy A05s“ modelio – Full HD+ raiška. Pastarasis modelis taip pat turės 13 MP asmenukių kamerą, kuomet „A05“ variantas pasiūlys tik 8 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą objektyvą.

Pranešama, jog naujasis „Samsung Galaxy A05“ veiks su „MediaTek Helio G85“, o „Galaxy A05s“ naudos „Qualcomm“ sukurtą „Snapdragon 680“ mikroschemų rinkinį. Abu išmanieji telefonai turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti atminties kortele.

Naujieji „Samsung“ modeliai nugarėlėje turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras bei 2 MP gylio sensorius. „Samsung Galaxy A05s“ taip pat pasiūlys 2 MP makro objektyvą, kurio, deja, nerasime „Galaxy A05“ modelyje. Išmanieji telefonai veiks su 5 000 mAh talpos baterijomis, kurias bus galima įkrauti 25W sparta.

„Samsung Galaxy A05“ pirkėjams bus prieinamas juodos, salotinės, sidabrinės spalvų, o „Galaxy A05s“ turės dar vieną papildomą spalvą – tai violetinė. Abu išmanieji telefonai atkeliaus su „OneUI Core“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 13“ operacinės sistemos versiją.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kiek kainuos naujieji „Samsung“ išmanieji telefonai. Jų pristatymas įvyko Malaizijos rinkoje, bet jau netrukus turėtų pasirodyti ir Lietuvoje, o tuomet paaiškės ir oficiali šių įrenginių kaina.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas