Black Friday

Black Friday, kuris mūsų šalyje puikiai žinomas kaip Juodasis penktadienis vyksta kiekvienais metais, ketvirtąjį lapkričio penktadienį. Niekam ne paslaptis, jog tai didžiausių išpardavimų diena, kuomet galima įsigyti gausybę įvairių prekių už itin žemą kainą. Didžiulės nuolaidos, išpardavimai – visą informaciją rasite čia.

Juodasis penktadienis 2023

Juodasis penktadienis yra bene geriausia diena metuose, kuomet galima apsipirkti. Būtent šią dieną mažos ir didelės parduotuvės organizuoja įdomias akcijas ir didžiausius išpardavimus. Jokia ne išimtis ir Lietuvoje – Black Friday išpardavimai papuošia kone visas šalies parduotuves.

Į mūsų šalį Juodasis penktadienis atkeliavo iš JAV, kur jis švenčiamas kiekvienų metų penktadienį, po Padėkos dienos. Tradiciškai ši diena jau laikoma kalėdinių dovanų pirkimo sezono pradžia. Juodojo penktadienio dieną galima tikėtis žymiai mažesnių produktų kainų tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse. Tradiciškai ši diena jau laikoma kalėdinių dovanų pirkimo sezono pradžia. Juodojo penktadienio dieną galima tikėtis žymiai mažesnių produktų kainų tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas