„Watch Dogs 2“ ir dar 2 puikius žaidimus galite gauti nemokamai: paskubėkite

Rokas Gaidys

2020-09-19, 18:30 (atnaujinta 2021-05-22, 13:53)

2 komentarai (-ų)
„Watch Dogs 2“ ir dar 2 puikius žaidimus galite gauti nemokamai: paskubėkite

Na turbūt nėra didelė naujiena, kad „Epic Games“ kiekvieną savaitę dalina nemokamus žaidimus. Jau praėjusią savaitę buvo aišku, kad visi norintys iš „Epic Store” galės pasiimti „Stick It To The Man!”, tačiau prie jo dar yra pridedami net du „AAA“ lygio žaidimai. Visi jie bus nemokami iki Rugsėjo 24 dienos ir juos galėsite pasilikti visam laikui. Net nėra būtina juos įsirašyti, tiesiog galite pasiimti kodus ir prisidėti juos į savo žaidimų biblioteką, o jau žaisti juos galėsite bet kada. Po akcijos, tai yra kitą savaitę jie kainuos įprastai.

„Watch Dogs 2“

Na kartais „Epic Games“ nustebina su nemokamai dalinamais žaidimais ir šios savaitės „Watch Dogs 2“ nėra išimtis. Tai yra 2014 metų versijos tęsinys, kurią „Epic“ dalino dar gegužę. Antroji dalis tęsia jūsų kaip kompiuterių įsilaužėlio/ „Robino Hudo“ nuotykius, tik šį kartą veiksmas vyksta jau San Franciske. „Ubisoft“ su šiuo projektu siekė sukurti išmanesnę „Grand Theft Auto“ versiją, kurią galima žaisti tikrai ne vieną kartą. Na o ar jiems pavyko galite įvertinti jūs ir visiškai nemokamai.

„Football Manager 2020“

Pagal pavadinimą jau galima spręsti, kai tai yra naujausia, jau daug metų einančio futbolo simuliatoriaus versija. Kadangi tai nėra kažkokia „FIFA“, o labiau strategijos reikalaujantis žaidimais, tai kiekvienas turintis nemažą bagažą futbolo žinių žaidėjas gali susikurti savo čempionų komandą. Komandos planavimas, minučių paskirstymas tarp žaidėjų ir priešininkų analizė, tai yra kelias į sėkmę. Kadangi 2019-2020 metų sezonas kaip ir jau baigėsi, tai atnaujintos sudėtys ir žaidėjai turėtų pasirodyti jau lapkritį.

„Stick It To The Man!”

Turbūt tai yra vienas iš geriausių šio žanro atstovų. „Zoink Games“ puikiai padirbėjo sukurdami šmaikščias ir smagias užduotis, kurias iš tikrųjų yra įdomu spręsti. Žadimo herojus Ray atsibunda su milžiniška rožine ranka, kuri yra išlindusi iš galvos. Skamba keistai? Na, tačiau ji jam suteikia ypatingų galių iš kurių viena yra net minčių skaitymas. Žaidimas atrodo pilnai užbaigtas ir net tos vietos, kuriose yra rodoma istorija nėra tik bandymas prailginti laiką o atrodo, kad jos puikiai atspindi jo atmosferą. Na kartais norisi, kad „Stick It To The Man!“ parodytų tikrai daugiau, tačiau kaip 2013 metų projektui tikrai visko pakanka.

2 komentarų

R1

ai galit ignoruoti mano komentarą dėl LG Wing, pasirodo, akd praleidau straipsnį, o antarštėje nebuvo pavadinimo ir todėl nebuvo galima surasti apie jį info per paiešką...

R1

kietai, bet turiu klausimą - KODĖL NĖRA STRAIPSNIO APIE LG WING?? tai juk vienas įdomiausių ragelių šiemet, išgirtas lankstomas Samsungas, bet visai ignoruojamas dar įdomesnis telefonas...

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas