Geros žinios „Žvaigždžių Karų“ mėgėjams: pasirodė pirmasis „Star Wars Jedi: Fallen Order“ tęsinio pristatomasis klipas

Geros žinios „Žvaigždžių Karų“ mėgėjams: pasirodė pirmasis „Star Wars Jedi: Fallen Order“ tęsinio pristatomasis klipas

Vakar įvykusioje pasaulinėje „Žvaigždžių Karų“ šventėje buvo pristatyta daugybė su šios populiarios franšizės ateitimi susijusių planų. Vienas iš svarbesnių buvo tas, kad buvo pranešta apie trečiąjį „The Mandalorian“ sezoną, kuris pasirodys jau ateinančių metų vasarį. Kita žinia, kuri turėtų būti labai įdomi vaizdo žaidimų mėgėjams, tai pagaliau oficialiai buvo pademonstruotas 2019-ųjų „Star Wars Jedi: Fallen Order“ būsimas tęsinys „Star Wars Jedi: Survivor“.

Kaip ir praėjusią dalį, taip ir šią kurs „Electronic Arts“ ir visam procesui vėl diriguos Stig Asmussen, kuris prieš „Žvaigždžių Karus“ dirbo su pirmosiomis „God of War“ dalimis. Žaidimo pagrindinis herojus išliks tas pats, tai yra daugelio fanų numylėtinis Cal Kestis kartu su droidu „BD-1”, o veiksmas vyks praėjus penkeriems po pirmosios dalies įvykių. Aišku, kad iš šiek tiek ilgesnio nei minutė klipo yra sunku kažką spręsti, tačiau aišku, kad pagrindinio herojaus kardą pasisavino Imperija ir bus pristatytas dar vienas naujas veikėjas. Pastarasis yra gydomas „Bacta“ talpykloje, kuri nėra tokia nauja besidomintiems „Žvaigždžių Karais“.

Kaip teigiama oficialioje „Žvaigždžių Karų“ svetainėje, studija skyrė daug dėmesio naujos kartos konsolėms ir čia nebus apsiribota tik „ray tracing“ technologija ir greitesniais užsikrovimo laikais. Daugiau detalių tikriausiai paaiškės jau netolimoje ateityje.

Aišku, kad tai beveik nieko nepasako apie naująjį žaidimą ir klausimų dabar yra daugiau nei atsakymų. Kūrėjai taip pat nenurodė tikslios išleidimo datos, tik buvo paminėta, kad „Star Wars Jedi: Survivor“ pasirodys 2023-iaisiais, bet akivaizdu, kad dar iki šių metų pabaigos bus parodyta daugiau. Tikrai turėtų būti parodytas „gameplay“ klipas, kuriame turėtų būti pademonstruotos visos grafinės galimybės. Ir tikrai ne veltui, nes buvo oficialiai pranešta, kad projektas nebebus skirtas „Xbox One“ ir „PlayStation 4” konsolėms.

Star Wars Jedi: Survivor“ pasirodo jau ateinančiais metais ir bus prieinamas asmeninių kompiuterių, „PlayStation 5” ir „Xbox“ konsolių savininkams

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas