Naudojatės „Apple Music“ programėle? Sužinokite kaip įjungti erdvinio garso funkciją

„Apple" išleido naują „Apple Music" vartotojams skirtą erdvinio garso funkciją, „Dolby Atmos". Šio standarto palaikymas sukurs sodresnį, labiau įtraukiantį garso takelį klausantis „Apple Music" kataloge esančių dainų.

Įjungus „Spatial Audio" ir „Dolby Atmos" funkcijas, skambanti muzika turėtų skambėti visiškai kitaip ir bus tikras malonumas. Toliau pateiksime instrukciją, kaip valdyti naujas garso funkcijas, bet kuriame „iOS" įrenginyje su „Apple Music" prenumerata.

  1. Nueikite į telefono nustatymus.
  2. Pasirinkite „Apple Music" programėlę.
  3. Dalyje „Garsas“ pasirinkite„Dolby Atmos“ funkciją.
  4. Pasirinkite vieną iš šių nustatym: Automatinis, Visada įjungtas ar Išjungtas.

Dabar, kai įjungėte „Dolby Atmos" funckiją, galėsite mėgautis labiau įtraukiančia garso patirtimi. „Apple Music"atkurs „Dolby Atmos" palaikančius įrašus visose „AirPods" ir „Beats" ausinėse su „H1" arba „W1" lustu, taip pat gros naujausių „iPhone", „iPad" ir „Mac" kompiuterių įmontuotus garsiakalbius.

Galite patikrinti, kurie „Apple Music" įrašai palaiko šią funkciją, ieškodami „Dolby Atmos" logotipo šalia kūrinio pavadinimo. „Apple" planuoja reguliariai pridėti naujų „Dolby Atmos" palaikančių įrašių ir pasiūlys specialiai sukurtus „Dolby Atmos" grojaraščius. Paleidimo metu yra tūkstančiai „Dolby Atmos" palaikančių dainų, kurias galima klausytis jau šiandien.


Kol kas komentarų nėra.