„Samsung“ pastaruosius metus turėjo nemažai problemų, kurios susijusios su bendrovės kuriamais „Exynos“ mikroschemų rinkiniais ir jų energijos vartojimo efektyvumu ir našumu.
MEGA IŠPARDAVIMAI – NUOLAIDOS NET IKI 80%, SPAUSKITE ČIA IR PASIRŪPINKITE KALĖDINĖMIS DOVANOMIS JAU DABAR
Naujausiuose pranešimuose nurodoma, jog 2025 metų „Exynos“ lustai jau gali aplenkti net ir geriausius „Qualcomm“ produktus. Internete jau kuris laikas buvo kalbama, jog naujasis „Exynos 2600“ bus labai galingas, tačiau realybė gali būti kiek kitokia.
Dar ne taip seniai buvo kalbama, kad mikroschemų rinkinys gali būti tikras proveržis, tačiau dabar abejojama apie jo pasirodymą.
Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ svarsto galimybę apskritai nutraukti jo gamybą dėl sunkumų, susijusių su 2 nm gamybos procesu. Dėl šio įvykio kyla klausimų dėl „Samsung“ vidaus lustų gamybos ateities ir jos konkurencingumo puslaidininkių srityje.
Tikėtasi, kad „Exynos 2600“ bus naudojamas pažangus „Samsung Foundry“ 2 nm technologinis procesas. Tačiau gamybos išeiga - pagrindinis rodiklis, pagal kurį nustatoma, kiek tinkamų naudoti mikroschemų sukuriama iš vienos plokštelės - buvo nerimą keliančiai maža.
Naujausi duomenys rodo, kad išeiga siekia tik 10-20 proc., o tai nėra perspektyvu masinei gamybai. Tiesa, Ši „Samsung Foundry“ problema nėra nauja. Jos 3 nm technologinis mazgas, naudojamas „Exynos 2500“, susidūrė su panašiomis kliūtimis - išeiga nesiekė 20 proc.
Tai paskatino spėliojimus, kad „Samsung“ gali perduoti savo pavyzdinių „Exynos“ lustų gamybą TSMC, pažangių lustų gamybos lyderei.