Elektromobiliai netrukus bus gerokai pigesni nei dabar: Vokietijos automobilių milžinė paskelbė, kada ketina pristatyti itin pigų modelį

Artūras Nalivaiko

2024-06-25, 13:00

0 komentarų

Automobilių rinka kinta ir šiai dienai daugybės dėmesio susilaukia elektromobiliai. Elektriniais varikliais aprūpintos transporto priemonės tampa daugelio gamintojų prioritetu, tačiau pastaruoju metu fiksuojamas mažėjantis susidomėjimas.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Elektromobiliai netrukus bus gerokai pigesni nei dabar: Vokietijos automobilių milžinė paskelbė, kada ketina pristatyti itin pigų modelį

Didieji automobilių gamintojai jau kuris laikas kalba apie planus pristatyti pigesnius elektromobilius, kurie savo kaina galėtų konkuruoti su vidaus degimo variklius naudojančiais modeliais. Neseniai buvo pasirodę pranešimų ir apie galimą dviejų kompanijų bendradarbiavimą.

„Renault“ atstovai buvo patvirtinę, jog veda derybas su „Volkswagen“. Prieš kelis mėnesius pasirodę šnekos kėlė nemažai susidomėjimo, tačiau, pasirodo, jokių susitarimų pasiekti nepavyko ir derybos yra nutrauktos, praneša „Reuters“.

Nepaisant nepavykusių derybų, „Volkswagen“ neatsisako minčių pristatyti nebrangų elektrinį automobilį, o dabar paskelbė ir tai, jog toks modelis debiutuos iki 2027 metų. Tokios transporto priemonės kaina turėtų siekti maždaug 20 tūkst. eurų ir tai bus tiesioginis atsakas į vis labiau augantį Kinijos gamintojų populiarumą.

Šis „Volkswagen“ pranešimas pasirodė tuo metu, kai elektromobilių rinkoje vyksta reikšmingi pokyčiai. Nors pastaraisiais metais elektrinių modelių populiarumas augo, jų didelės kainos daugeliui vartotojų tebėra didelė kliūtis. Priešingai, Kinijos elektromobilių rinka suklestėjo, visų pirma dėl galimybės įsigyti nebrangių modelių.

Suprasdama, kad reikia konkuruoti šioje besikeičiančioje aplinkoje, „Volkswagen“ nori padaryti elektromobilius prieinamesnius vidutiniam vartotojui. „Volkswagen“ generalinis direktorius Thomas Schäferis pabrėžė prieinamų transporto priemonių svarbą skatinant platų elektrinio mobilumo diegimą.

Jis patikino vartotojus, kad, nepaisant prieinamos kainos, naujieji modeliai bus aprūpinti naujausiomis technologijoms, moderniais dizaino sprendimais bei puikia vairavimo patirtimi.

Būsimas nebrangus elektromobilis yra platesnės „Volkswagen“ strategijos, kuria siekiama išplėsti tokių transporto priemonių asortimentą, dalis. Bendrovė jau paskelbė ir apie planus sukurti seriją elektromobilių, kainuojančių apie 25 tūkst. eurų, įskaitant kompaktiškus VW ir „Cupra“ automobilius bei mažus VW ir „Škoda“ visureigius. Tikimasi, kad šie modeliai bus pradėti gaminti dar 2025 metų pabaigoje.

Nors „Volkswagen“ nepateikė išsamių 20 tūkst. eurų kainuosiančio elektromobilio specifikacijų, iš bendrovės paviešinto šešėlinio vaizdo galima spręsti, kad tai bus nedidelis hečbekas. Jau žinoma ir tai, jog toks automobilis pirmiausia debiutuos Europos rinkoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas