Naujasis „Iveco Eurocargo“: dujiniai varikliai bus montuojami visuose modeliuose

„Iveco“ pristatė naująjį „Eurocargo“ modelį su pažangiausiomis naujovėmis. Jos apima tiek skaitmenizuotą vairuotojo darbo vietą, tiek naujausias pažangias pagalbos vairuotojui sistemas, tiek ryšio technologijomis paremtas skaitmenines paslaugas. Dar didesnį tvarumą užtikrina išplėstas dujomis varomų galios agregatų prieinamumas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Naujasis „Iveco Eurocargo“: dujiniai varikliai bus montuojami visuose modeliuose

„Iveco“ yra viena pirmaujančių alternatyviųjų degalų rinkos dalyvių, siūlančių suslėgtų gamtinių dujų technologijas, kurios padeda išsaugoti sunkvežimių galimybes, nedideles bendrąsias nuosavybės išlaidas (TCO) ir smarkiai sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį. Naudojant biometaną, suslėgtomis gamtinėmis dujomis varomos transporto priemonės gali sumažinti anglies dvideginio išlakas iki 90 proc., palyginti su lygiaverčiais dyzeliniais analogais.

Naujos kartos „Tector 7“ suslėgtomis gamtinėmis dujomis varomi varikliai gali būti montuojami bet kuriame naujojo „Eurocargo“ modelyje. Tai reiškia, kad 12–19 tonų apkrovos transporto priemonių segmente tai yra vienintelis toks pasiūlymas.

Naujasis 6,7 l darbinio tūrio suslėgtųjų dujų variklis gali būti trijų galios versijų: 220 AG, 250 AG ir 280 AG. Sunkvežimio galimybės buvo išplėstos dujų talpyklą padidinus iki 1 100 litrų. Tai nesumažino jo krovumo.

Standartiškai naujuosiuose dujiniuose ir dyzeliniuose sunkvežimiuose montuojama 8 laipsnių automatinė ZF gamintojo pavarų dėžė leidžia nurėžti degalų sąnaudas iki 5 proc. Papildomai galima užsakyti „Allison 3000“ automatinę transmisiją.

Daugiau skaitmeninių technologijų

Visiškai nauja skaitmenizuota vairuotojo darbo vieta su 10 colių įstrižainės prietaisų skydeliu atkreipia dėmesį vos įsėdus į naująjį sunkvežimį. Išryškinta skydelio grafika padeda iš pirmo žvilgsnio suprasti rodmenis. Pagal vairuotojo pageidavimus konfigūruojamas ekranas leidžia mažiau blaškytis. Ant vairaračio sumontuoti nauji valdikliai suteikia galimybę viską kontroliuoti neatitraukiant rankų.

Kitas patobulinimas – 7 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, kuriame valdoma informacinė ir pramogų sistema. Joje integruotas skaitmeninis (DAB) radijas ir galinio vaizdo kameros monitorius.

Sunkvežimyje sumontuoti du USB prievadai. Prijungus išmaniuosius telefonus, galima aktyvuoti „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ programėles ir mobiliuosius įrenginius susieti su transporto priemone.

Kiekviename „Eurocargo“ sunkvežimyje dabar integruota standartinė „Connectivity Box“ paslauga, užtikrinanti moderniausias ryšio paslaugas. Vartotojai „Iveco ON“ klientų portale turės prieigą prie skaitmeninių bendrovės paslaugų, įskaitant sunkvežimių stebėjimą ir nuotolinę diagnostiką, padedančią sumažinti prastovų laiką, taip pat automobilių parko valdymo įrankius.

Naujoji „Easy Cargo App“ programėlė leidžia vairuotojams dar patogiau valdyti savo transporto priemonę. Programėlė suteikia prieigą prie vairavimo stiliaus įvertinimo. Ji gali padėti vairuotojams pagerinti vairavimo įpročius, pateikti pasiūlymų, kaip saugiau vairuoti, pranešti apie degalų naudojimo efektyvumą ir transporto priemonės būseną.

„Easy Cargo“ programėlė tiesiogiai sujungia vairuotoją su nuotolinės pagalbos tarnybomis ir užtikrina transporto priemonės programinės įrangos naujinimus belaidžiu būdu. Taip pat ji nuotoliniu būdu leidžia valdyti salono funkcijas, tokias kaip oro kondicionavimas, apšvietimas ir durų atrakinimas.

Transporto priemonių naudotojai gali rinktis naują išankstinės priežiūros funkciją, pagrįstą „Eurocargo“ naudotojų pateiktais duomenimis. Tai leidžia transporto parko valdytojams optimizuoti techninės priežiūros ir remonto operacijas, kad jos realiai atitiktų verslo poreikius.

Naujasis „Eurocargo“ atitinka visus naujausius Globaliuosius saugumo reikalavimus (angl. Global Safety Regulations, GSR), nes jo elektroninė architektūra sukurta numatant daugybės sistemų integravimą. Tai apima alkobloko integravimą, išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, pajudėjimo sistemą, aklosios zonos informacijos sistemą, atbulinės eigos aptikimą, avarinio stabdymo signalą bei nukrypimo nuo eismo juostos sistemą.

Visiems tikslams

Dėl ypač plataus pritaikomumo naująjį „Eurocargo“ galima aptikti įvairiausiose vietose. Itin tvirta transporto priemonės važiuoklė, ant kurios tvirtinamos nuo 7,5 iki 19 tonų naudingos apkrovos modelių konstrukcijos, idealiai tinka miesto pristatymams, statyboms, savivaldybių reikmėms ar kitiems tikslams. Net ir bekelei numatyta 4x4 „Eurocargo“ versija.

Naujasis „Eurocargo“ transporto parkų valdytojams pristatomas kartu su holistiniu paslaugų portfeliu. Jį gamintoja sukūrė siekdama padidinti klientų verslo našumą, pelningumą, maksimaliai pailginti automobilių naudojimo laiką, sustiprinti vairuotojų saugumą ir pagerinti aplinkosaugos rodiklius. Tam išnaudojamos visos skaitmeninių technologijų galimybės.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas