„Volkswagen“ pasirinko „Goodyear“ padangas kaip originalią įrangą: paaiškėjo, kuris bendrovės automobilis bus aprūpintas šiomis padangomis

„Volkswagen“ pasirinko „Goodyear“ padangas kaip originalią įrangą (angl. OE) naujajam „Passat Variant“ automobiliui. Naujas „Volkswagen“ modelis nuo šiol bus komplektuojamas su visų dydžių „Goodyear“ vasarinėmis, žieminėmis ir universaliomis padangos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Volkswagen“ pasirinko „Goodyear“ padangas kaip originalią įrangą: paaiškėjo, kuris bendrovės automobilis bus aprūpintas šiomis padangomis

2024 m. pirmąjį ketvirtį naujasis universalus lengvasis automobilis „Passat Variant“ bus pristatytas daugelyje rinkų. „Volkswagen Passat“ yra vienas geriausiai parduodamų visų laikų „Volkswagen“ automobilių – visame pasaulyje šio modelio „Volkswagen“ automobilio parduota daugiau kaip 34 mln. vienetų. Jis yra mažiau populiarus už „Golf“, bet labiau perkamas nei „Beetle“.

Naujasis „Volkswagen Passat Variant“ automobilis bus gaminamas su trimis naujomis lengvosiomis įkraunamomis hibridinėmis pavaromis („mild hybrids“), įkraunamomis hibridinėmis pavaromis („plug-in hybrids“) ir penkiomis turbininių benzininių ir dyzelinių variklių versijomis.

„Goodyear“ sukūrė išskirtinę „Passat“ padangų liniją, įskaitant garsiuosius „Vector 4Seasons Gen-3“, „EfficientGrip Performance 2“, „UltraGrip Performance 3“ ir „Eagle F1 Asymmetric 6“ padangų modelius. Naujoviškos technologijos papildys galingą aerodinaminį dizainą ir didelio efektyvumo transmisiją, kurią „Volkswagen“ žada įdiegti naujajame „Passat Variant“ automobilyje.

Aukštos kokybės „Goodyear“ universalios „Vector 4Seasons Gen-3“ padangos pripažįstamos dėl puikių eksploatacinių savybių esant šlapiai kelio dangai bei geresnio stabdymo ir valdymo esant sausai dangai. Ilgaamžės vasarinės „Goodyear EfficientGrip Performance 2“ ir „Eagle F1 Asymmetric 6“ padangos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir stabdymu tiek šlapiame, tiek sausame kelyje. Žieminės „Goodyear UltraGrip Performance 3“ padangos sukurtos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą ir automobilio valdymą ant šlapios, snieguotos ir apledėjusios kelio dangos.

„Goodyear“ glaudžiai bendradarbiauja su pirmaujančiais automobilių gamintojais, kad sukurtų padangas, pritaikytas konkretiems transporto priemonių modeliams. Įsipareigojimas kurti originalias padangas puikiai atitinka „Volkswagen Passat Variant“ viziją – užtikrinti aukštą vairavimo kokybę, efektyvumą ir komfortą.

„Didžiuojamės, kad buvome pasirinkti vienu iš originalios įrangos padangų tiekėjų naujajam „Volkswagen Passat Variant“. Ši partnerystė rodo, kad „Volkswagen“ tvirtai pasitiki „Goodyear“ padangų technologijomis, kuriomis aprūpinami jų automobiliai. Nekantriai laukiame, kada galėsime prisidėti prie išskirtinės vairavimo patirties, kurią „Passat Variant“ žada pasiūlyti savo išrankiems klientams, užtikrinimo,“ – sakė „Goodyear“ originalios įrangos vartotojų EMEA regione vykdomasis direktorius Johannesas Mollas.

Naujajame „Volkswagen Passat Variant“ automobilyje bus montuojamos šių dydžių „Goodyear Vector 4Seasons Gen-3“, „EfficientGrip Performance 2“, „UltraGrip Performance 3“ ir „Eagle F1 Asymmetric 6“ modelių padangos.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas