Pasidarykite sau puikią naujametinę dovaną: itin kokybišką karšto oro gruzdintuvę dabar galite įsigyti už mažiau nei 50 eurų, pasinaudokite proga!

Skanūs patiekalai neretai būna labai kaloringi, kas, turint galvoje šiuo metu apribotą judėjimą, yra tiesus kelias į padangą ant juosmens ar klubų. Tačiau kas būtų, jei tokią greitojo maisto klasiką, kaip gruzdintos bulvytės, pavyktų pagaminti be aliejaus ir nereikalingų kalorijų?

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Pasidarykite sau puikią naujametinę dovaną: itin kokybišką karšto oro gruzdintuvę dabar galite įsigyti už mažiau nei 50 eurų, pasinaudokite proga!

Mūsų partnerių „Cafago“ parduotuvėje jūs galite įsigyti itin pigią karšto oro gruzdintuvę, kuri dabar parduodama vos už 48,39 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, jog šis produktas atkeliaus iš Vokietijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žadą pristatyti šį pirkinį vos per keletą darbo dienų.

Šios karšto oro gruzdintuvės dizainas signalizuoja, jog tai yra ne šiaip pigus kiniškas plastmasiukas, o rimtas prietaisas. Madinga juoda spalva ir bronzinės spalvos akcentai kuria prabangų įvaizdį ir nedaro gėdos jokiai virtuvei. Taigi, šį maisto gamybos įrankį galėsite nuolat laikyti ant stalviršio, užuot jį slėpę stalčiuje.

​Tai kaipgi jis veikia? Tiesiog supjaustote norimus gruzdinti produktus, pavyzdžiui, bulvytes ar morkas, ir sudedate juos į 5,5 litrų talpos stalčių. Tada priekinėje dalyje liečiamoje aikštelėje nustatote temperatūrą (nuo 80 iki 200°C) ir kepimo laiką. Kepimui nereikės naudoti jokio aliejaus, o čia naudojamas karštas oras netgi skatina maisto produktus į išorę išskirti riebalus, todėl maistas bus ne tik skanus, bet ir visiškai nekaloringas.

Pavyzdžiui, tokiu būdu pagamintos bulvytės mažai skirsis nuo mums įprastų, kadangi jų išorė bus traški, o vidus - minkštas. Gamintojas teigia, jog karšto oro gruzdinimui tinka visi kepimu aliejumi gaminami patiekalai - bandelės, vištiena, vištienos gabaliukai, kepsniai, keksiukai, jūros gėrybės ir pan.

Ši karšto oro gruzdintuvė pasižymi 1 300W galia ir 360 laipsnių kampu atliekama karšto oro cirkuliacija. Verta paminėti, jog ši savybė leidžia suformuoti traškų išorinį jūsų gaminamo maisto sluoksnį, o taip pat ir išlaikyti drėgmę. Tai reiškia, kad jūsų kepiniai bus traškūs ir neperdžiūvę.

Nepaisant to, jog ši karšto oro gruzdintuvė yra labai pigi, tačiau ji turi ir tokią savybę, jog išėmus maistą automatiškai įsijungia apsauga ir kaitinimas nutraukiamas. Naudodami šią orinę keptuvę galite lengvai ir greitai paruošti maistą namuose, o taip pat pasirūpinti, jog jis būtų sveikesnis nei kepant įprastinėje gruzdintuvėje su aliejumi.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas