DJI gali nustebinti nauju produktu: netrukus pasirodys itin pigus „Mini SE“ dronas

Kinijos bendrovė DJI, gaminanti populiariausias pasaulyje skraidykles, galimai ruošia naują produktą, kuris turėtų patikti tiems, kurie ieško kiek pigesnio drono. Naujausia informacija rodo, jog gamintojas jau netrukus gali pristatyti naująjį „DJI Mini SE“, kuris turėtų tapti vienu pigiausiu bendrovės produktu.

Pranešama, kad naujasis „Mini SE“ modelis gali kainuoti maždaug 246 eurus, o tokia informacija paaiškėjo iš „Wallmart“ parduotuvėje pateikiamos informacijos. Dar visai neseniai, „Wallmart“ internetinėje parduotuvėje buvo galima rasti informacinį puslapį apie šį DJI produktą, o nuotrauka su drono kaina buvo užfiksuota ir fizinėje parduotuvėje.

Aiškėja, kad naujasis „DJI Mini SE“ nebus kiek pigesnė „Mini 2“ modelio versija, o greičiausiai bus pirmojo „Mavic Mini“ atnaujinimas. DJI pastarąjį droną buvo pristatę dar 2019 metais ir panašu, jog šiemet jis bus prikeltas naujam gyvenimui. Tikėtina, kad „DJI Mini SE“ pasižymės 2,7K raiškos kamera bei belaidžiu ryšiu, kuris veiks iki 4 kilometrų nuotoliu. Tiesa, naujasis modelis greičiausiai neturės „Ocusync“ palaikymo.

Kaip pastebi „Reddit“ platformos naudotojai, naujasis DJI produktas nuo savo pirmtako skirsis ne tik žemesne kaina, tačiau ir turės kiek patobulintą plastikinį korpusą. Kaip jau minėjome, naujasis „Mini SE“ turėtų kainuoti maždaug 246 eurus ir bus pigiausias šios Kinijos bendrovės pagamintas dronas. Kol kas išlieka neaišku kada naujoji skraidyklė bus pristatyta ir kokiose rinkose ji bus parduodama.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas