Lietuvos paštas siunčia svarbų priminimą: kai kurie lietuviai turi pasitikrinti ar jų sąskaitose nėra likę piniginių lėšų, pasakė ką reikia daryti

Buvę Lietuvos pašto mokėjimo sąskaitų turėtojai kviečiami pasitikrinti, ar jų sąskaitose nėra likę piniginių lėšų. Tai padaryti jie gali susisiekę su Lietuvos pašto klientų aptarnavimo kolegomis el. paštu info@post.lt.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Lietuvos paštas siunčia svarbų priminimą: kai kurie lietuviai turi pasitikrinti ar jų sąskaitose nėra likę piniginių lėšų, pasakė ką reikia daryti

Tuo atveju, jeigu minėtose sąskaitose pinigų yra likę, šių sąskaitų turėtojai kviečiami pateikti prašymą pervesti turimus pinigus į kitą jiems priklausančią sąskaitą bet kurioje mokėjimo įstaigoje, esančioje Lietuvos Respublikoje arba kitoje užsienio valstybėje (išskyrus Rusiją ir Baltarusiją), arba atvykti į artimiausią pašto skyrių, kuriame bus galima išsiimti lėšas grynaisiais pinigais iš mokėjimo sąskaitos.

Lietuvos paštas apie būtinybę išsiimti turimus pinigus buvusius mokėjimo sąskaitų turėtojus informuos siunčiamais registruotais laiškais, el. paštu ir (ar) telefonu.

Primename, kad mokėjimo sąskaitos paslauga Lietuvos pašto klientams nebėra teikiama nuo 2019 m. birželio 1 d.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas