Internetas

Amžinas „Windows“ ir „Office“ pakuočių registracijos sprendimas: dabar daugelio lietuvių naudojamus produktus galima įsigyti už juoką keliančią kainą!

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Naujų variantų išleidimai dažnai turi blogų naujienų tiems, kurie naudojasi senesnėmis versijomis, o dabar blogos naujienos pasiekė didžiulę „Windows“ vartotojų dalį.

Amžinas „Windows“ ir „Office“ pakuočių registracijos sprendimas: dabar daugelio lietuvių naudojamus produktus galima įsigyti už juoką keliančią kainą!

„Microsoft“ siūlomų „Windows“ operacinės sistemos licencijų kainos nėra pačios žemiausios, todėl daugumai naudotis legalia programine įranga gali būti didžiulė problema. Tačiau čia į pagalbą ateina internetinė parduotuvė „Whokeys.com“, kuri siūlo įsigyti įvairiausių produktų aktyvavimo kodus už gerokai žemesnę kainą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Tai leis jums įsigyti ne tik „Windows 10 Pro“ operacinės sistemos registracijos kodą vos nuo 6,12 eurų, bet ir „Microsoft Office 2021“ pakuotę, kurios kaina siekia vos 13,05 eurus. Visus išpardavimų pasiūlymus galite rasti paspaudę čia.

Internetinėje parduotuvėje rasite ne vieną puikų produktą už itin žemą kainą, o šiandien norime atkreipti jūsų dėmesį į geriausius „Windows“ operacinės sistemos pasiūlymus. Taip pat, „Godeal24“ siūlo ir „Microsoft Office“ pakuotes. Žemiau pateikiame visus geriausius pasiūlymus.

Puikūs „Windows 10“ ir „Windows 11“ pasiūlymai

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei keletas kavos puodelių? Bet kuriuo atveju, tai ne utopija, o realybė. Paspaudę šią nuorodą, „Windows 10 Pro” įsigysite vos už 7,25 eurus.

Ir tai tikrai ne vienintelis pasiūlymas, kurį rekomenduojame išnaudoti. Žemiau pateikiame daugiau „Godeal24“ akcijų:

Mūsų partneriai „Godeal24“ turi ir daugiau įvairiausių pasiūlymų. Žemiau galite rasti „Microsoft“ produktų pakuotes, kurioms dabar taip pat yra taikomos specialios kainos:

  • Windows 10 Pro + Office 2021 Pro Plus Bundle - 27.69€

  • Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus Bundle - 25.69€

  • Windows 11 Pro + Office 2021 Pro Plus Bundle - 29.99€

  • Windows 11 Pro+ Office 2019 Pro Plus Bundle - 28.99€

Nuolaidos iki 50 proc. įvairiems „Windows“ produktams su nuolaidos kodu SGO50:

>>> Peržiūrėti daugiau pasiūlymų

Įvairiausi įrankiai jūsų kompiuteriai, kuriuos privalu įsigyti!

Verta paminėti ir tai, jog „Godeal24“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų. Čia jūs galite rasti ir įvairiausių įrankių, kurie padės prižiūrėti tvarką jūsų kompiuteryje. Žemiau rasite geriausius pasiūlymus šiuo klausimu:

  • Ashampoo PDF Pro 3 - 16.99€

  • MacBooster 8 Lifetime Subscription - 10.24€

  • Adguard for Windows/Mac/Android/iOS - 1 Device - 10.24€

  • Internet Download Manager - 1 PC / Lifetime - 19.99€

>>> Peržiūrėti daugiau pasiūlymų

Apie pardavėją

GoDeal24.com yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo GoDeal24.com licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į „Spam“ aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2023-04-18, 15:02

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas