Atėjo laikas pamiršti apie važiavimą į parduotuvę: dar viename Lietuvos mieste prekes į namus bus galima gauti žaibiškai greitai

Technologijų bendrovė „Wolt“ stiprina savo pozicijas šalyje – šiandien atidaro pirmąją maisto prekių parduotuvę „Wolt Market“ Klaipėdoje. Tai jau trečioji „Wolt Market“ koncepto parduotuvė Lietuvoje, pirmosios dvi atidarytos pernai Vilniuje ir Kaune.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Atėjo laikas pamiršti apie važiavimą į parduotuvę: dar viename Lietuvos mieste prekes į namus bus galima gauti žaibiškai greitai

Uostamiesčio parduotuvė, kuri yra įsikūrusi Tilžės g. 51, užsisakiusiems prekes internetu jos bus pristatytos maždaug per 30 minučių. Pirmąsias keturias savaites prekių pristatymas iš šios parduotuvės bus 0 Eur.

Klientai Klaipėdoje galės pateikti užsakymus naudodamiesi „Wolt“ programėle arba per „Wolt“ el. svetainę ir pasirinkti pristatymą į namus arba atsiėmimą parduotuvėje. Užsakymus galima pateikti ir iš anksto, nustatant pageidaujamą pristatymo laiką 5 minučių tikslumu. Visus užsakymus pristatys „Wolt” kurjeriai partneriai.

„Vilniaus ir Kauno parduotuvės nuo pat pirmos dienos sulaukė didelės sėkmės. Tad džiaugiamės atidarę „Wolt Market“ parduotuvę dar viename, trečiajame mieste. Tikime, kad ir Klaipėdos gyventojams suteiksime daugiau patogumo ir padėsime sutaupyti laiko kasdieniam apsipirkimui“, – sako Evaldas Vagnoris, „Wolt Market“ generalinis direktorius Baltijos šalyse.

„Wolt Market Tilžės“ klaipėdiečiams pasiūlys platų pasirinkimą – nuo šviežių produktų iki kasdienių prekių. Asortimente, kurį sudaro daugiau nei 2000 prekių, pirkėjai ras ir įvairios jų mėgstamos vietinės produkcijos, ir gerai žinomų pasaulinių prekės ženklų. Asortimentas, anot E. Vagnoriaus, bus toliau koreguojamas atsižvelgiant į klientų pageidavimus.

„Kviečiame parduotuvės klientus būti aktyvius ir prisidėti prie asortimento formavimo, pranešant, ką nori matyti savo miesto „Wolt Market“ parduotuvėje. Būtinai atsižvelgsime į šiuos pageidavimus“, – pridūrė vadovas.

Prekės iš „Wolt Market Tilžės“ parduotuvės bus pristatomos visame mieste, įskaitant Naujamiestį, Melnragę, Mazūriškius, Gindulius, Sudmantus ir Žardininkus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas