Internetas

Geros naujienos ketinantiems siųsti siuntas: dabar tai galite padaryti pigiau nei įprastai, sužinokite kaip!

LP EXPRESS paštomatų tinklas prisijungė prie itin svarbios socialinės iniciatyvos Lietuvoje – „Šeimos kortelės“.

Geros naujienos ketinantiems siųsti siuntas: dabar tai galite padaryti pigiau nei įprastai, sužinokite kaip!

Nuo šių metų sausio 1 d. visi šių kortelių turėtojai siųsti siuntas per LP EXPRESS paštomatus gali su 5 proc. dydžio nuolaida.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Džiaugiamės prisijungę prie šios, itin platų partnerių tinklą turinčios socialinės iniciatyvos Lietuvoje, kuri stiprina gausių ir vaikus su negalia auginančių šeimų gerovę. LP EXPRESS siekia būti kuo arčiau kiekvieno Lietuvos žmogaus ir nuolat ieško sprendimų, gerinančių kiekvieno kliento patirtį. Matydami augantį paštomatų populiarumą visoje šalyje neabejojame šio bendradarbiavimo nauda ir prasme“, – sako Deimantė Žebrauskaitė, Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė.

Pasinaudoti nuolaida kortelės turėtojai gali siuntas formuodami savitarnos sistemoje lpexpress.lt. Po siuntos suformavimo ir mokėjimo būdo pasirinkimo peržiūrėjus užsakymą, nuolaidos laukelyje tereikia įvesti nuolaidos kodą, kurį kortelės turėtojas galės rasti „Šeimos kortelės“ tinklapyje. Teisingai suvedus kodą, nuolaida siuntimui bus pritaikyta iškart.

„Ketvirtus metus gyvuojanti ir besiplečianti sutelktinė verslo ir viešojo sektoriaus iniciatyva kuria daugiau galimybių šeimoms pačiose įvairiausiose šeimų gyvenimo veiklose. Joje pradedantys dalyvauti partneriai prisijungia prie beveik 300 įmonių ir įstaigų pasiūlymų Šeimos kortelės turėtojams naudotis teikiamomis privilegijomis. Auga ir Baltijos šalių šeimos kortelės partnerių ratas, siūlantis lietuviams net 85 privilegijų teikimo vietas Latvijoje. Šeimos kortelės programos naudingumu pasitikintys verslai ir įstaigos yra šios programos gyvybingumo garantas. Džiugu, kai prie programos prisijungia partneris, kurio 350 paštomatų paslaugas su privilegijomis teiks šeimoms visoje Lietuvoje. Tikimės, jog ši partnerystė taps dar viena ilgalaike ir labai naudinga šeimoms galimybe.“, – teigia už Šeimos kortelės programą atsakinga Socialinių paslaugų priežiūros departamento vyr. specialistė Rasa Žemaitė.

„Šeimos kortelės“ yra skirtos daugiavaikėms ar vaikus su negalia auginančioms šeimoms bei suteikia įvairių partnerių nuolaidas reikalingoms paslaugoms ir prekėms. Kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių privilegijomis tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje.

Šiuo metu įvairias nuolaidas „Šeimos kortelės“ turėtojams siūlo virš 280 partnerių, privilegijos teikiamos 2 300 vietų Lietuvoje, nuvykus į Latviją, privilegijas su Lietuvos Šeimos kortele galima rasti 85 vietose.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas