Pritrūko reikiamų produktų Velykų patiekalams? Nors prekybos centrai ir nedirba, tačiau tam yra paprastas ir greitas sprendimas

Didieji prekybos tinklai skelbia Velykų sekmadienį durų neatversiantys – sutrumpintu laiku dirbs tik dalis budinčių bei autonominės parduotuvės.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pritrūko reikiamų produktų Velykų patiekalams? Nors prekybos centrai ir nedirba, tačiau tam yra paprastas ir greitas sprendimas

Tačiau Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojai prireikus galės išsikviesti tądien įprastai dirbsiančius „Wolt“ kurjerius, kurie pristatinės produktus iš „Wolt Market“. Sostinėje „Wolt Market“ net ir Velykų sekmadienį dirbs visą parą.

Per Velykas maisto ir gėrimų paprastai nepristygstame, tačiau neretai atsitinka taip, kad šventės dieną paaiškėja, kad trūksta ingrediento kuriam nors iš patiekalų ar netikėtai pasibaigia kuris nors produktas.

„Kaip ir visada užsakymus pristatome ne tik itin greitai, bet ir švenčių dienomis, Velykos – ne išimtis“, – sako Joona Orpana, „Wolt Market“ vadovas Baltijos šalyse.

Pirkinius iš „Wolt Market“ kurjeriai atgabena maždaug per pusvalandį po užsakymo. Tai ne tik gali padėti išspręsti kilusią problemą, bet ir užima mažiau laiko nei veikiančios parduotuvės paieškos bei kelionė iki jos ir atgal.

Prekes iš „Wolt Market“ galima užsisakyti „Wolt“ programėlėje. „Wolt Market“ parduotuvės šiuo metu veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Parduotuvė sostinėje užsakymus priima ir jas pristato 24/7.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas