„Swedbank“ klientai sulaukė kritinio banko perspėjimo: netrukus daugeliui teks susidurti su laikinais nepatogumais, atskleidė, kas čia vyksta

„Swedbank“ ypatingą dėmesį skiria išmaniosios programėlės tobulinimui ir naujų skaitmeninių funkcionalumų diegimui. Praėjusiais metais buvo toliau diegiami svarbūs pakeitimai klientams, besinaudojantiems „Android“ programine įranga.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Swedbank“ klientai sulaukė kritinio banko perspėjimo: netrukus daugeliui teks susidurti su laikinais nepatogumais, atskleidė, kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – reguliarus IT sistemų atnaujinimas.

„Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, vasario 22 dieną, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime teigiama, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Pažymima, jog interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

Priminsime, jog „Swedbank“ Lietuvoje pirmasis iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų pradėjo teikti specializuotas žaliąsias paskolas, skirtas miško įveisimui. Jų gavėjai ne tik prisidės prie klimato kaitos stabdymo, bet ir galės uždirbti papildomų pajamų iš anglies dioksido kreditų pardavimo.

„Swedbank“ ypatingą dėmesį skiria išmaniosios programėlės tobulinimui ir naujų skaitmeninių funkcionalumų diegimui. Per trečiąjį šių metų ketvirtį buvo toliau diegiami svarbūs pakeitimai klientams, besinaudojantiems „Android“ programine įranga. Nuo šiol klientai gali matyti paskolų sutartis bei portfelio apžvalgą, atskiroms klientų programoms orientuotas žinutes, naują paslaugų meniu.

Ketvirtąjį ketvirtį pokyčius išmaniojoje programėlėje pastebės ir „iOS“ vartotojai. Išmaniosios programėlės vartotojų skaičius trečiojo ketvirčio pabaigoje, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 9 proc., o prisijungimų skaičius augo 26 proc.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

9 komentarų

Lankytojas

Nu ir velniop tuos bankus, nebeleidžia naudotis banko programėle, o dar tikisi, kad naują kortelę pasiimsiu kai senoji baigiasi, be programėlės negaliu aktyvuoti naujos debetinės kortelės..tik grynieji valdo pasaulį..

Balkono kaziolas

Teisingai,visur sistemingai taiko grynu isemima. Nes dar yra naivumo tiket,kad tik tam tikrose valstybese spaudziama yra iki totalios kontroles. Baranovirusas parode kad visi yra paristi ir nuosekliai vykdo jiem duota plana.

Jonas

Argi zmonem dar neaisku, kad suk ciai ir yra tie patys ba nk ai arba su jais glaudziai bendradarbiaujantys asmenys. Kaip kitaip sia visa informacija: el.pasta, tel.nr. sukciai suzino? Mes gyvename te ro ris tin eje valstybeje kai netik privacios institucijos, bet ir pati vy riaus ybe eina pries savo piliecius. Toliau taikykites su gry nu ju pinigu draudimu ir tokios af er os ateityje palies kiekviena.

Algis

Visame pasaulyje bankai taiko grynų pinigų nuėmima
p.s. pavyzdžiui JAV ir Kanada

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas