„Swedbank“ klientų ir vėl laukia tam tikri nepatogumai: bankas informuoja apie galimus sutrikimus, sužinokite kas čia vyksta

Nors praėjusieji metai sukūrė geopolitinio ir ekonominio neapibrėžtumo aplinką, „Swedbank“ rezultatai rodo, kad bankas ir toliau sėkmingai išlaiko savo kryptį, siūlydamas fiziniams ir verslo klientams patikimus, tvarius ir šiuolaikiškus finansinius sprendimus.

Juodžiausi „Aliexpress“ išpardavimai prasideda jau dabar. Spauskite čia, kad peržiūrėti geriausius pasiūlymus.
„Swedbank“ klientų ir vėl laukia tam tikri nepatogumai: bankas informuoja apie galimus sutrikimus, sužinokite kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – reguliarus IT sistemų atnaujinimas.

„Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, spalio 26 dieną, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime teigiama, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Pažymima, jog interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

„Swedbank“ nuolat diegia inovacijas ir, bendradarbiaudamas su finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centru „Rockit“, pristatė Tvarių inovacijų programą. Ši programa ankstyvosios stadijos startuoliams padės išvystyti savo idėjas tvarumo srityje ir pavertus jas konkrečiais sprendimais pasiūlyti šalies verslams. Tikimės, kad realią šios programos naudą pajus ir banko verslo klientai, kurie turės galimybę taikyti startuolių pasiūlytus sprendimus.

Daug dėmesio per praėjusius metus skirta skaitmenizacijai bei naujiems, patogesniems išmaniems sprendimams. Pavyzdžiui, buvo pristatyta galimybė klientams prisijungti prie „Swedbank“ interneto banko ir išmaniosios programėlės bei patvirtinti smulkius mokėjimus jų pačių susikurtu PIN kodu. Tai patogus papildomas prisijungimo būdas greta jau egzistuojančių prisijungimo metodų, naudojant biometrinius duomenis, „Smart-ID“, mobilųjį parašą ar PIN kodų generatorių.

„Swedbank“ pristatė ir kitą naują paslaugą – nuo šiol turint ar naujai sudarius tam tikros rūšies gyvybės draudimo sutartį su „Swedbank Life Insurance SE“ tėvai turės galimybę gauti profesionalią pagalbą patyčių atveju. Vaikui susidūrus su patyčiomis, tėvai gali registruoti šį atvejį ir per vienerius metus pasinaudoti iki 12 nemokamų psichologo konsultacijų, kurias padengs draudimo bendrovė.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Malvina

Is antradienio i treciadienį t y iš24d jau susiduriau su sunkumais elekt bankininkyste ir uzsiblokovau. Tai labai nemalonu. Dabar turiu ieskoti budu kaip atsiblokuoti

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas