„Tele2“ dalinasi fantastiškomis naujienomis: pasiūlė ženkliai mažesnes populiariausių planų kainas, tokių žemų kainų dar būsite nematę

Didžiausią rinkos dalį Lietuvoje užimantis mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ mažina populiariausių balso ryšio ir interneto planų kainas.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Tele2“ dalinasi fantastiškomis naujienomis: pasiūlė ženkliai mažesnes populiariausių planų kainas, tokių žemų kainų dar būsite nematę

Sumažinti planų kainas bendrovė nusprendė atsižvelgdama į situaciją rinkoje, o ypač – augančias žmonių išlaidas.

„Visi gyvename lėtėjančios ekonomikos ir augančių kainų kasdienybėje, tačiau mūsų tikslas išlieka tas pats – teikti aukštos kokybės paslaugas už gerą kainą. Tai yra užkoduota mūsų DNR. Tad nors rinkoje matoma kylančių kainų tendencija, mes klientams ir toliau padėsime taupyti“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Reaguodamas į išliekantį klientų lūkestį už paslaugas mokėti mažiau, operatorius ribotam laikotarpiui sumažino labiausiai klientų pamėgtų planų kainas.

Operatorius 40 proc. sumažino 25 GB pokalbių plano su neribotomis skambučių minutėmis ir SMS kainą. Pasirašant 24 mėn. sutartį, planas vietoje 20,90 Eur per mėnesį dabar kainuoja 12,50 Eur/mėn. Pirmą mėnesį klientai galės naudotis neribotais GB, kam galioja sąžiningo naudojimo taisyklės.

Pasirašant dviejų metų sutartį klientai taip pat gali užsisakyti 50 GB nešiojamojo interneto planą, kurio kainą operatorius sumažino 63 proc. Dabar šis planas vietoje 15 Eur/mėn. kainuoja 5,50 Eur/mėn.

Dabar pasirašius 24 mėn. sutartį „Tele2“ 5G namų interneto 500 GB planas vietoje 29 Eur/mėn. kainuoja 18,90 Eur/mėn., o neribotų GB planas – 21,90 Eur/mėn. vietoje 34 Eur/mėn. Be to, pasirinkus vieną iš minėtų namų interneto planų pirmaisiais sutarties metais jo mėnesiniam mokesčiui papildomai bus taikoma 50 proc. nuolaida.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas