„Tele2“ ir „Pildyk“ turi gerų naujienų savo klientams: specialūs tarifai pratęsiami ir visam balandžio mėnesiui

Pranešimas spaudai

2023-04-04, 10:54

0 komentarų

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ tinkle balandžio mėnesiui pratęsiami specialūs tarptautinio ryšio tarifai SMS žinutėms ir skambučiams į Ukrainą: minutės kaina išlieka 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Tele2“ ir „Pildyk“ turi gerų naujienų savo klientams: specialūs tarifai pratęsiami ir visam balandžio mėnesiui

Nuo balandžio 27 d. pradedami taikyti ir specialūs tarptinklinio ryšio paslaugų (angl. roaming) tarifai – „Tele2" klientams, esantiems Ukrainoje, skambučio į Lietuvą minutės kaina sieks 0,30 Eur, SMS – 0,05 Eur. Šie tarifai taikomi privatiems ir verslo „Tele2“ klientams, taip pat ir išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams.

Specialūs tarifai – skambinant į Ukrainą

Specialūs tarptautinio ryšio tarifai klientams, esantiems Lietuvoje ir skambinantiems bei rašantiems SMS žinutes į Ukrainą, „Tele2“ tinkle galioja jau metus. Visus pastaruosius 12 mėnesių, minutės kaina siekia 0,05 Eur, o tai – net 94 proc. mažiau, nei įprastas, iki karo taikytas įkainis (kaina iki 2022 m. vasario 24 d. – 0,89 Eur/min.). SMS žinutės kaina ir toliau išlieka 0,10 Eur.

Nauji tarifai Ukrainoje esantiems klientams

Nuo balandžio 27 d. įsigalios specialūs tarptinklinio ryšio tarifai ir „Tele2“ klientams, esantiems Ukrainoje. SMS žinutės kaina sieks 0,05 Eur (kaina iki 2022 m. vasario 24 d. – 0,22 Eur). Skambinant į Lietuvą, minutės kaina sieks – 0,30 Eur (kaina iki 2022 m. vasario 24 d. – 1 Eur/min.), atsiliepto skambučio minutė – 0,25 Eur (kaina iki 2022 m. vasario 24 d. – 1 Eur/min.). Tuo tarpu skambučiai į trečiąsias šalis kainuos 0,9 Eur/min (kaina iki 2022 m. vasario 24 d. – 2,90 Eur/min.).

„Tele2“ karo nepamiršo

Per pastaruosius metus į Lietuvą atvykusiems ukrainiečiams operatorius išdalino beveik 40 tūkst. specialių išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ SIM kortelių. Tris mėnesius nuo jos aktyvavimo dienos specialioji SIM kortelė užtikrina nemokamus ir neribotus skambučius, SMS žinutes bei internetą Lietuvoje.

„Tele2“ pirmieji sureagavo į „Stiprūs kartu“ iniciatyvą ir atidarė specialią skambučių liniją savo kontaktų centre. „Tele2" kontaktų centro darbuotojai savanoriaudami atsiliepė į beveik 11 tūkst. skambučių – taip buvo registruojami lietuviai, kurie norėjo priimti ukrainiečius ir pabėgėliai, kuriems reikėjo apgyvendinimo.

„Tele2" salonuose buvo renkami naudoti telefonai ir planšetiniai kompiuteriai iš Ukrainos atvykusiems pabėgėliams. Iniciatyvos metu surinkta ir organizacijoms perduota apie 1000 panaudotų įrenginių.

„Tele2“ iki šiol netaiko mokesčių ir atsisako būtinųjų kaštų trumpiesiems numeriams, kuriais organizacijos renka paramą Ukrainai. Tai reiškia, kad kiekvienas „Tele2“ klientų paaukotas euras nukeliauja paramai, o operatoriaus parama šiuo būdu jau siekia daugiau kaip šimtą tūkstančių eurų.


0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas