„Telia“ dalinasi fantastiškomis naujienomis, kurios patiks daugeliui: dar bent pusmečiui tęs mobiliojo ryšio nuolaidas

„Telia“ ir Naujais metais bent pusmečiui tęsia sumažintus mobiliojo ryšio tarifus tarp Ukrainos ir Lietuvos.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Telia“ dalinasi fantastiškomis naujienomis, kurios patiks daugeliui: dar bent pusmečiui tęs mobiliojo ryšio nuolaidas

Bendrovė pastebi kartais išaugusius lietuviškų numerių duomenų ir skambučių srautus Ukrainoje – tai gali būti siejama su intensyvia Lietuvos savanorių pagalba vežant į Ukrainą žmonėms ir kariams reikalingus dalykus. „Telia“ 1 GB Ukrainoje 2024 metais kainuos 2 eurus.

Skambučiai iš Lietuvos į Ukrainą toliau kainuos nuo 0,06 euro už minutę, o mobilieji duomenys Ukrainoje bus pigesni, nei nustatyta reguliuojama kainodara tarp ES šalių operatorių. Trumposios SMS žinutės siuntimas – nuo 0,08 euro. Tarptinklinio ryšio (angl. roaming) skambučio minutė Ukrainoje skambinant į Lietuvą kainuos nuo 0,085 euro, o SMS – 0,005 euro. Mobilieji duomenys naudojantis tarptinkliniu ryšiu kainuos apie 2 eurus už 1 GB. Pas kitus mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir „Bitė“ kainos už 1 GB šiuo metu yra dešimtimis kartų didesnės.

„Šiame jau beveik dvejus metus besitęsiančiame kare einame išvien su broliais ir seserimis ukrainiečiais kovoje už jų ir mūsų laisvę. Ir toliau tęsime sumažintus mobiliojo ryšio tarifus tarp Ukrainos ir Lietuvos, siekdami palengvinti ne tik komunikaciją, bet ir pagalbą tiems, kurie nesiliauja rūpinęsi Ukrainos žmonėmis. Ši iniciatyva nėra tik verslo žingsnis – tai mūsų įsipareigojimas padėti tiems, kuriems dabar to labiausiai reikia. Mobilusis ryšys tampa ne tik jungiamuoju elementu tarp šalių, bet ir vilties ženklu tiems, kurie patiria karo išbandymus“, – sako „Telia Lietuva“ vadovė Giedrė Kaminskaitė-Salters.

Šis „Telia“ ir kitų didžiųjų ES bei Ukrainos operatorių susitarimas pagrįstas gera valia ir savanoriškumu mažinant didmenines tarptinklinio ryšio ir tarptautinių skambučių kainas tiek, kad jos tik padengtų paslaugų teikimo sąnaudas, o galutiniai naudos gavėjai visų pirma būtų jų klientai.

Bendrovė iki šiol visiems ukrainiečių pabėgėliams Lietuvoje suteikia neribotą kiekį išankstinio mokėjimo paslaugos „Ežys“ SIM kortelių, o Ukrainos verslui, persikeliančiam į Lietuvą, suteikiami specialūs „Telia“ pasiūlymai ir nemokamos IT konsultacijos. „Telia“ internetu ir televizoriais aprūpino visus pabėgėlių centrus Lietuvoje ir už daugiau kaip 50 tūkst. eurų nupirko specialių telefonų ukrainiečiams. Nuo karo Ukrainoje pradžios „Telia“ parama Ukrainai jau viršijo 300 tūkst. eurų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Pilietis

Dirbęs ne vienus metus Telia, daugiau išleidžia propagandai, kokie jie nuostabūs. Geriau algas mokėtų paprastiems darbuotojams! Reikalavimai neadekvatūs atlyginimo atžvilgiu. Reiktų nacionalizuoti, kad pelnas liktų Lietuvos valstybėje. Klausimas, kodėl ir kaip pardavė švedams....

Artūras

Pradekit gerbt klientus,aš jus skaitau nesažiningais tiekejais,kadangi apgaudinejate mane metus laiko,neteisingai ir neteisetai skaičiuodami roumingo mokesčius.Ir tai ne del pinigu,paprasčiausiai nekenčiu sukčiu

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas