Internetas

Vienoje srityje „Tele2“ lenkia visus konkurentus: po atlikto tyrimo, bendrovė pelnė labai svarbų apdovanojimą

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šiais metais pelnė geriausiai klientus aptarnaujančios telekomunikacinės bendrovės Lietuvoje titulą. Tą parodė bendrovės „Shopper Quality“ atliktas gyventojų nuomonės tyrimas, kurio metu buvo vertinama, kokią aptarnavimo patirtį klientams suteikia telekomunikacijos operatoriai Lietuvoje.

Vienoje srityje „Tele2“ lenkia visus konkurentus: po atlikto tyrimo, bendrovė pelnė labai svarbų apdovanojimą

Pasak Dovilės Andriuškaitės, „Tele2“ kontaktų centro vadovės, dabar išsiskirti klientų aptarnavimo srityje gana sudėtinga. Tačiau tai „Tele2“ pavyksta padaryti jau ne vienerius metus. Taip yra todėl, kad kiekvienas įmonės darbuotojas klientų apsilankymo patirtį laiko didžiausiu prioritetu.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Mus vienija bendras tikslas – laimingas klientas. Siekiame su klientais kurti ilgalaikį santykį ir visada rasti geriausius sprendimus, kurie atitinka jų lūkesčius. Dėkojame klientams, kurie įvertino mūsų nuoširdų darbą. Įvertinimas demonstruoja visos organizacijos sėkmę ir patvirtina, kad esame teisingame kelyje“, – komentuoja D. Andriuškaitė.

„Shopper Quality“ tyrimo apklausoje dalyvavo gyventojai, kurie vertino visų Lietuvos telekomunikacijų sektoriaus operatorių klientų aptarnavimo kokybę. Tokios gyventojų apklausos atliekamos gyvai, telefonu, elektroniniu paštu arba gyvoje fokusuotoje diskusijoje.

„Tik klientai gali geriausiai mums pasakyti, kur turime tobulėti. Todėl „Tele2“ naudoja klientų rekomendacijų metodologiją, vadinamą NPS (angl. „Net Promoter Score“). Po apsilankymo ar skambučio, klientų prašome įvertinti kiek jie rekomenduotų „Tele2“ atsižvelgiant į mūsų aptarnavimą bei paslaugas. Gautus rezultatus nuolat analizuojame, jais remiantis inicijuojame reikiamus pokyčius“, – paaiškina vadovė.

Lyderystė ugdoma kasmet

„Tele2“ aptarnavimo kokybė kasmet gerinama. Specialistė pastebi, kad klientai vertina bendradarbiavimą grįstą pagarba, profesionalumu ir orientacija į geriausią sprendimą. Tam, kad šios vertybės būtų išpildytos, o klientams suteiktas geriausias aptarnavimas, „Tele2“ darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją.

„Kiekvieno darbuotojo kelias organizacijoje prasideda nuo mokymų, kuriuose perduodame ne tik sukauptas žinias apie produktus, paslaugas, tačiau ne ką mažesnį dėmesį skiriame organizacijos vertybėms, kuriomis vadovaujamės bendraudami su klientais. Taip pat nuolatos organizuojame mokymus tiek įmonės viduje, tiek su išoriniais partneriais. Turime stiprią grįžtamojo ryšio kultūrą, dėl to kiekvienas mūsų darbuotojas visada mokosi ir tobulėja“, – teigia vadovė.

„Tele2“ seka naujausias klientų aptarnavimo tendencijas. Pavyzdžiui, speciali „Tele2“ pokalbių robotė Rūta geba greitai ir aiškiai atsakyti į klientų užklausas bet kuriuo paros metu.

„Rūta yra robotė, kuri „Tele2“ savitarnoje veikia 24 valandas ir 7 dienas per savaitę be pertraukų. Ji vienu metu gali aptarnauti per 500 žmonių. Robotė pateikia atsakymus į paprastesnius klausimus ar užduotis, veikia kaip gidas savitarnoje, o jei negali padėti arba nesupranta klausimo – surenka informaciją ir perduoda ją konsultantui. Be to, robotė sistemina informaciją, pagal kurią galime matyti, kokiais klausimais klientai dažniausiai kreipiasi, o kuriais klausimais papildomai reikia ją apmokyti. Taigi ji padeda mums kasdien klientus aptarnauti dar greičiau ir efektyviau“, – pasakoja D. Andriuškaitė.

„Tele2” Lietuvoje valdo 56 salonus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

5 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Mauras

Pats blogiausias ryšys. Internetas pūlioja. Kaune Taikos pr. 5 aukštų namo 1aukšte susikalbeti neįmanoma. Su klientais kalbama arogantiškai. Kilus blogai situacijai problema nesprendžiama. Nors buvau daug metų klientu (nuo atsiradimo Pildyk kur kortelės buvo po 1lita įeinantis ir 1litas išeinantis) teko keist operatorių...
Suprastėjo Tele2 labai...

Lukas

Pats prasčiausias operatorius, turiu dvi korteles telefone, važinėju po visą Lietuvą, Tele2 internetas visada stringa... labai nusivylęs

Tomas

Straipsnis labai jau panašus į informaciją žiniasklaidai,paimtą iš tele2 tinklapio, bet ne į telekomunikacijų bendrovių reitingavimą, juolab nepranešama kas užėmė 2 ir 3 vietas, kiek konkurentai atsiliko.

Valdas

Uz ka teikti apdovanojima pati blogiausia mobilaus ryšio kompanija rytis didžiausia tragedija ypač uzmesciuose

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas