„Vinted“ atveria iki 60 apmokamų karjeros galimybių pradedantiesiems technologijų specialistams

Technologijų bendrovė „Vinted“ startuoja su nauja „Vinted inžinerijos akademijos“ programa. Pastaroji pritrauks pradedančiuosius kandidatus, kurie nori siekti karjeros technologijų sektoriuje.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Vinted“ atveria iki 60 apmokamų karjeros galimybių pradedantiesiems technologijų specialistams

Programa išsiskiria tuo, kad visi jos dalyviai gaus darbą „Vinted“. Per šiuos metus Lietuvoje planuojama įdarbinti apie 30 tokių naujokų, o dar apie 30 kandidatų savo jėgas galės išbandyti „Vinted“ vasaros praktikos programoje „Vinternships“.

„Startuojame su nauja akademija, nes norime investuoti į žmonių, svajojančių apie darbą technologijų sektoriuje, ateities karjerą. Matome situaciją, kad technologijų sektoriuje gana sudėtinga žengti pirmąjį karjeros žingsnį žmonėms, kurie šioje srityje turi šiek tiek teorinių ir praktinių žinių. Jie moka programuoti, tačiau kaip šiuos įgūdžius paversti tikru darbu? Būtent į tokius asmenis taikomės ir norime jiems padėti“, – sako Paulius Raškevičius, „Vinted“ inžinerijos direktorius ir „Vinted inžinerijos akademijos“ programos vadovas.

„Vinted inžinerijos akademija“ truks visus metus ir turės du kandidatų pritraukimo etapus – pavasarį ir rudenį. Programa išsiskiria tuo, kad atrinkti kandidatai bus įdarbinti „Vinted“ neterminuotam laikotarpiui, kaip „junior“ lygio specialistai.

Akademija prasidės nuo dviejų mėnesių intensyvių kursų, kurių metu dalyviai susipažins kaip veikia „Vinted“, kokia organizacijos kultūra ir misija, kokie technologiniai sprendimai čia naudojami, kaip organizuojamas darbas. Šis etapas prasidės nuo gegužės mėnesio.

„Po šios programos dalies dalyviai tęs darbą pasirinktoje srityje, sulaukdami mažiau intensyvios mentorių pagalbos. Šalia technologinių žinių ir darbo komandose prie realių projektų daug dėmesio skirsime ir „minkštiesiems“ įgūdžiams. Tai sukurs stiprius pagrindus tolimesnei dalyvių karjerai technologijų sektoriuje“, – teigia P. Raškevičius.

Į „Vinted inžinerijos akademiją“ gali aplikuoti visi norintys iki kovo 12 dienos – tereikia mokėti anglų kalbą ir būti studijavus arba turėti darbinės ar kitokios patirties dominančioje srityje. Atrinkti kandidatai turės atlikti su psichologų pagalba sudarytą „Vinted“ vertybių įvertinimo testą, kuris padeda nustatyti ar žmogui bus priimtina „Vinted“ kultūra. Taip pat kandidatų lauks techniniai namų darbai, kurie padės nustatyti turimą žinių lygį, bei darbo pokalbis.

Šios programos rėmuose ieškoma specialistų į „backend“, „iOS“, internetinių puslapių, kokybės užtikrinimo, SRE (site reliability engineer), saugumo, duomenų inžinerijos pozicijas.

Dar viena galimybė – vasaros praktikos programa

Taip pat „Vinted“ jau antrus metus vykdys apmokamą vasaros praktikos programą „Vinternships“. Čia iš atrinktų kandidatų suformuojamos komandos, kurios du mėnesius dirba prie realių projektų.

„Akademija yra orientuota į technologijų sritį, o „Vinternships“ apima visas mūsų veiklos sritis: nuo technologijų iki rinkodaros ar personalo. Programos dalyvius mokome „Agile“ projektų valdymo metodikos, kiekvienai suformuotai komandai duodame realų projektą ir padedame sukurti veikiantį produktą, kuriuo vėliau naudojasi „Vinted“ bendruomenė“, – teigia Alex Inett, Ateities karjeros komandos vadovė.

Šiemet vasaros praktikai planuojama pakviesti 30 kandidatų. Pernai šioje programoje jau sudalyvavo 17 žmonių, kurių beveik pusė vėliau gavo pasiūlymus tęsti karjerą „Vinted“.

Kandidatai į vasaros praktikos programą gali aplikuoti iki kovo 26 dienos, o pati praktika vyks liepą ir rugpjūtį.

Suformavo Ateities karjeros komandą

„Vinted“ taip pat suformavo naują vidinę Ateities karjeros komandą, susidedančią iš keturių vidinių specialistų.

„Ši komanda gimė su tikslu auginti ateities talentus „Vinted“ ir viso technologijų sektoriaus reikmėms. Praktikos ir akademijos programos – tik dalis mūsų planų. Dirbsime kartu su mokyklomis, universitetais, įvairiomis socialinėmis ir kitomis iniciatyvomis, kad dar mokyklos suole padėtume vaikams suprasti kaip atrodo darbas technologijų sektoriuje, kokios čia karjeros galimybės“, – sako A. Inett.

Be to, „Vinted“ prisijungė prie pilotinės „Įvairovės chartijos“ programos, kuria siekiama padėti pabėgėliams integruotis į vietos darbo rinką ir pakviesti juos dalyvauti iki 3 mėnesių trukmės praktikoje organizacijos viduje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas